Ineta Stasiulytė: „Loterijos bilietų neperku, nes bijau prarasti meilę“

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-12-12 05:30

Spausdinti | Komentarai

dominoteatras.lt archyvo nuotr.

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjeroje vaidinanti aktorė Ineta Stasiulytė, scenoje aršiai ir agresyviai kovojanti dėl laimingo loterijos bilietėlio, prisipažįsta gyvenime esanti visiškai neazartiška.

Kuo mažiau rizikos mano gyvenime, tuo geriau. Nemėgstu apskritai jokių pramogų, kurios suteikia adrenalino. Man didžiausias adrenalinas yra gulėti atsigulus ant žolės. Vėjas pučia, raitosi sliekai – tokia palaima, – juokiasi Ineta. – Tiesa, esu priklausoma nuo įtampos ir streso, kuriuos patiriu būdama aktore. Be šito gyventi negalėčiau“.

Ineta, komedijos „Loto“ žiūrovams pažįstama kaip Severija, prisipažįsta išvis neperkanti loterijos bilietų ir jokiais laimėjimais pasigirti negalinti. „Ką aš veikčiau su tais laimėtais milijonais? Nieko įdomaus. Specialiai nedalyvauju jokiose loterijose, nes esu įsitikinusi, kad meilėje sekasi tik neazartiškiems žmonėms. Kol kas šis metodas veikia, taigi šiuo metu didžiausias mano laimėjimas yra mylimas žmogus“, – šypsosi aktorė.

Šiuolaikinės kartos rusų dramaturgo Vasilijaus Sigarevo pjesės pasižymi savitu humoro prieskoniu, tikrovišku realizmu ir vaizdingu kasdienybės šaržu. Komedija „Loto“ – tai jau antroji šio autoriaus pjesė, pristatoma profesionaliame komedijos teatre „Domino“: prieš keletą metų teatro lankytojai turėjo progos mėgautis šio autoriaus komedija, sulaukusia tarptautinio pripažinimo Senajame Europos žemyne, „Melo detektorius“.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt