„CityBee“ leis nemokamai naudotis dviračiais

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-09-19 05:34

Spausdinti | Komentarai

Kaunas.lt archyvo nuotr.

Dviračių dalinimosi paslaugą Kaune teikianti „CityBee“, prisijungdama prie „Darnaus judumo savaitės“, skelbia leisianti nemokamai naudotis dviračiais. Pasak bendrovės direktoriaus Aurimo Drūčio, siekiant pratęsti iniciatyvą, dviračių dalinimosi paslauga nemokamai bus galima naudotis iki sezono pabaigos.

„Vilniuje kelionės dviračiu tapo ne tik integruoto viešojo transporto dalimi, bet ir gyvenimo būdu. Suteikdami kauniečiams galimybę nemokamai naudotis dviračių dalinimosi paslauga siekiame populiarinti keliones dviračiu šiame mieste bei tapti integruota viešojo transporto dalimi“, – sako Aurimas Drūtys, „CityBee“ direktorius.

Kauniečiai iki sezono pabaigos, spalio 22 d. galės nemokamai naudotis „CityBee“ teikiama dviračių dalinimosi paslauga: nebelieka narystės mokesčio, o pirmos 3 kelionės dviračiu valandos – nemokamos. Kiekvienas pusvalandis po 3 valandų kelionės kainuos 1,49 eur.

dviraciai

Kaunas.lt archyvo nuotr.

Nuo paslaugos teikimo pradžios Kauno miesto gyventojai ir svečiai „CityBee“ dviračiais nuvažiavo virš 20 000 kilometrų ir buvo užfiksuota daugiau nei 9 500 dviračių rezervacijų. Pasak A. Drūčio, trys pirmieji paslaugos mėnesiai parodė, kad kauniečiai buvo pasirengę tokios paslaugos įvedimui: kas mėnesį stebimas vis didesnis besiregistruojančiųjų paslaugai skaičius.

dviraciai-kaunas

Kaunas.lt archyvo nuotr.

„CityBee“ yra pirmoji automobilių dalinimosi bendrovė Europoje, teikianti automobilių ir dviračių dalinimosi paslaugas vienoje platformoje. Gegužės mėnesį paslaugas bendrovė pristatė Kauno miesto gyventojams.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt