Kas jis – Passenger koncertą pradėsiantis Gregory Alanas Isakovas?

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-10-05 03:40

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Jau šį penktadienį (spalio 7 d.) „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje koncertuos vienas populiariausių britų dainų autorių ir atlikėjų Passenger. Iki pirmojo dainininko pasirodymo Vilniuje likus vos dviems dienoms, pristatome kitą dainų autorių ir atlikėją Gregory Alanas Isakovas. Būtent šiam sparčiai populiarėjančiam muzikantui yra patikėta garbė pradėti Passenger gastrolių „Young As The Morning Old As The Sea“ koncertus.

Paskutinius bilietus į Passenger ir jo grupės pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

Gimęs Johanesburge (Pietų Afrikos Respublika), tačiau namais vadinantis Kolorado valstiją, Gregory Alanas Isakovas nepaliauja keliauti po pasaulį. Begalinės kelionės atsispindi dainų autoriaus kūryboje, kurioje įamžintos istorijos yra patikrintos tūkstančiais kilometrų, pagražintos nuostabiausiais gamtovaizdžiais ir persmelktos savo vietos ieškojimu.

Gregory Alanas Isakovas – „Living Proof“: 

Muzikos kritikai teigia, kad G.A.Isakovas dainų prasmingi tekstai pasižymi savo gilumu. „Stiprus, subtilus tekstų genijus“ – tokiais epitetais neretai pristatomas atlikėjas neslepia, kad didelę įtaką jam daro legendiniai muzikantai Leonardas Cohenas ir Bruce‘as Springsteenas.

Gregory Alanas Isakovas – „Amsterdam“:

G.A.Isakovas jau yra išleidęs tris solo albumus „That Sea, The Gambler“ (2007 m.), „This Empty Northern Hemisphere“ (2009 m.) ir „The Weatherman“ (2013 m.). Šių metų birželio mėnesį buvo išleistas naujausias muzikanto studijinis darbas „Gregory Alan Isakov with The Colorado Symphony“. Šis albumas yra įrašytas su vienu geriausių orkestru Jungtinėse Amerikos Valstijose – „The Colorado Symphony“.

Gregory Alanas Isakovas su „The Colorado Symphony“ – „Liars“:

Passenger ir jo grupės koncertą, kurį pradės išskirtinis svečias Gregory Alanas Isakovas, pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre’o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt