Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ pristatė naują dainininkę

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-10-21 09:40

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Kovo 3 d. Vilniuje koncertuosianti retro muzikos grupė „Postmodern Jukebox“ į savo gretas priėmė naują dainininkę. Naujų talentų visada ir visur ieškantis grupės įkūrėjas talentingasis pianistas Scottas Bradlee gerbėjus supažindina su nauja vokaliste Devi-Ananda Dahm. Prie „Postmodern Jukebox“ komandos prisijungusi atlikėja, kuri nugalėjo talentų atrankoje „PMJ Search 2016“, yra iš Berlyno (Vokietija).

Visą rugsėjo mėnesį ieškojęs naujų talentų, grupės „Postmodern Jukebox“ įkūrėjas sulaukė daugiau nei 300 įrašų, kuriuos atsiuntė pradedantys dainininkai iš viso pasaulio. Absoliučia nugalėtoja paskelbta Devi-Ananda Dahm – pradedanti dainininkė iš Vokietijos. Devi nugalėjo atsiuntusi savaip atliktą 2010 m. dideliu hitu tapusią Bruno Marso dainą „Grenade“.

„Mes įsitikinome atrankoje, o netrukus ir jūs įsitikinsite: Devi-Ananda Dahm yra gimusi dainuoti „Postmodern Jukebox“ grupėje“, – teigia Scottas Bradlee.

Šiandien visiems gerbėjams pristatomas pirmas Devi-Ananda Dahm kartu su „Postmodern Jukebox“ įrašytas naujas perdirbinys – amerikiečių rokerių „Maroon 5“ hitas „This Love“. Dainos originalas singlu buvo išleistas 2004 m. ir reklamavo debiutinį grupės albumą „Songs About Jane“. Dideliu hitu tapusios dainos dėka, „Maroon 5“ ne tik laimėjo penkias „MTV Awards“ statulėles, bet ir nuskynė „Grammy“ apdovanojimą „Best Pop Performance by a Duo or Group with Vocals“ kategorijoje.

postmodern_jukebox_credit_braverijah_gregg

Organizatorių archyvo nuotr.

„Postmodern Jukebox“ ir dainininkė Devi-Ananda Dahm prieš keletą metų populiariausių dainų sąrašuose karaliavusią „Maroon 5“ dainą „This Love“ šiandien atliko taip, lyg ji būtų įrašyta XX a. penktame dešimtmetyje.

Šiuo metu Šiaurės Amerikoje gastroles tęsianti grupė „Postmodern Jukebox“ 2017 m. gastroles Europoje pradės vasario 27 d. koncertu Bournemoutho mieste, Jungtinėje Karalystėje. Europoje suplanuota per 30 koncertų Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Liuksemburge, Vokietijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

Scott Bradlee’s „Postmodern Jukebox“ su Devi-Ananda Dahm – „This Love“: 

Bilietai į 2017 m. kovo 3 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje vyksiantį „Postmodern Jukebox“ koncertą platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Stilingiausiu metų koncertu pretenduojantį tapti „Postmodern Jukebox“ pasirodymą Vilniuje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis sero Eltono Johno ir grupės „The XX“ pasirodymus, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre’o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt