Robbie Williams tapo pagrindine žvaigžde „Bambi 2016“ apdovanojimuose

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-11-20 08:40

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Išdalinti prestižiniai Vokietijos apdovanojimai „Bambi 2016“. Prabanga tviskanti apdovanojimų ceremonija, kurią stebėjo daugiau nei 1000 kviestinių svečių, vyko pačioje Berlyno širdyje Potsdamo aikštėje esančiame „The Stage Theater“ teatre. Kaip ir buvo pranašauta, be svarbiausių Vokietijos įžymybių, apdovanojimuose buvo pagerbtas dainininkas Robbie Williamsas. Britų superžvaigždė ne tik laimėjo „Music International“ apdovanojimą, bet surengė įspūdingiausią vakaro pasirodymą.

R.Williamsas vasarą surengs grandiozines „The Heavy Entertainment Show Stadium Tour“ gastroles, kurių metu koncertuos ir Lietuvoje. Didžiausių kitų metų šou pretenduojantis pasirodymas vyks rugpjūčio 16 d. Vilniaus Vingio parke. Koncertą Lietuvoje, kaip ir kitose 17-oje šalių, pradės žinomas muzikos duetas „Erasure“. Tai bus vienintelis R.Williamso pasirodymas Baltijos šalyse.

Bilietus į R.Williamso „The Heavy Entertainment Show Stadium Tour“ gastrolių koncertą Vilniaus Vingio parke galima įsigyti visose „Bilietų Pasaulis“ kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt

R.Williamsas yra vienas populiariausių dainininkų, pasaulyje pardavęs daugiau nei 70 mln. albumų. Karjerą pradėjęs populiarioje vaikinų grupėje „Take That“, dainininkas yra išleidęs 12 britų topo viršūnę pasiekusių albumų. Atlikėjas laimėjo rekordinį skaičių – net 18 – D.Britanijos muzikos industrijos apdovanonjimų „BRITs“. Dėl šių priežasčių, jam ir atiteko „Music International“ apdovanojimas.

rw_berlynas-01

Organizatorių archyvo nuotr.

Populiariausių pasaulyje topuose, kuriuose vardai keičiasi ypač greitai, Robbie Williamso žvaigždė švyti ryškiausiai. Pastaruosius 20 metų jis yra pats populiariausias solo atlikėjas tarptautinėje muzikos scenoje“, – teigiama „Bambi“ apdovanojimų žiuri išplatintame pranešime. Tai jai antrasis „Bambi“ apdovanojimas dainininko kolekcijoje. 2013 m. R.Williamsas nugalėjo kategorijoje „Entertainment“.

Vienintelį Baltijos šalyse R.Williamso šou, kuris 2017 m. rugpjūčio 16 d. vyks Vilniaus Vingio parke, pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis populiarios britų grupės „The XX“ koncertą, Kaune – populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daugelį kitų renginių.

rw_berlynas-02

Organizatorių archyvo nuotr.

Pagrindiniai „Bambi 2016“ apdovanojimų nugalėtojai
„Film National“: Davidas Wnendtas
„Entertainment“: Felixas Jaehnas
„Comedy“: Bülentas Ceylanas
„Musik National“: Udo Lindenbergas
„Musik International“: Robbie Williamsas
„Lebenswerk“: Mario Adorfas
„Sport“: Angelique Kerber
„Integration“: Joachimas Löwas
„Fernsehen“: Florianas Silbereisenas
„Millennium“: popiežius Pranciškus

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt