Alternatyvaus roko grupės „Abii“ (LT) bei „Terra Fin“ (UK) ture po Lietuvą

Paskelbė: Dainora Aleksaitė Data: 2016-11-09 04:47

Spausdinti | Komentarai

Abii / © Rūtos KVAŠČEVIČIŪTĖS nuotr.

Šių metų „Tamstos“ organizuojamo konkurso „Garažas“ nugalėtojai  grupė „Abii“  bei grupė iš Jungtinės Karalystės „ Terra Fin“ jau šią savaitę pasileis į trijų dienų turne Klaipėdoje, Vilniuje bei Kaune.
Specialiai šiems pasirodymams susibūrę jauni ir perspektyvūs atlikėjai melomanams pateiks savo koncertines programas, vizualizacijas bei ką tik išleistą „Terra Fin“ albumą „Out of Time“.

„Abii“

Už grupės pavadinimo slepiasi vokalisto bei gitaristo Andriaus Šarkos ir būgnininko Tautvydo Tomkaus – duetas. Jų atliekama muzika nėra standartinė, ji laviruoja tarp alternatyviojo ir industrinio roko. Tokio skambesio jaunuoliai ieškojo netgi trejus metus. Naudojant gyvus instrumentus bei elektroninius skambesius atlikėjai, didžiąją laiko dalį atiduoda repeticijoms ir sparčiu tempu kyla meistriškumo link. Neribojant savęs, pasiduodant muzikiniams eksperimentams, Andrius ir Tautvydas kūrybai leidžia kalbėti už juos ir dėl to klausytojams suteikia galimybę nelikti nešališkiems stebėtojams. „Netiesa, kad muzikai reikia mūsų. Tai mums jos reikia”, – skelbia Abii nariai.

„Terra Fin“

Bosisto Corey Howard, būgnininko Chris Gregory ir vokalisto bei gitaristo Jono Lapino alternatyvaus post roko muzikos trijulė iš Jungtinės Karalystės. Grupė pradėjo formuotis 2014 metais, kuomet gyvenimas supynė Jono bei Corey kelius. Grojant kartu ir tobulinant originalias dainas, vaikinų kompanija su tuometiniu būgnininku Matt Porter pasirodė ne tik Anglijoje, tačiau ir Prancūzijoje bei sulaukė žiniasklaidos dėmesio. Vaikinai nebe pirmą kartą pasirodys Lietuvoje, tačiau šis kartas yra ypatingas, kadangi po įtempto darbo įrašų studijoje, vaikinai šių koncertų metu drąsiai ir jausmingai pristatys ką tik išleistą albumą – „ Out of Time“.

Turo datos:

Lapkričio 10 diena, 21 valanda. Klaipėda, klubas „Raketa“.

Lapkričio 11 diena, 21 valanda. Vilnius, indie/rock baras „Liverpool“.

Lapkričio 12 diena, 19 valanda. Kaunas, menų svetainė „Largo“.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt