„Jausmų Galia“ (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) bus adaptuotas į serialą!

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-10-14 09:18

Spausdinti | Komentarai

Kino filmo "Eternal Sunshine of the Spotless Mind"{ kadras

Nesibaigiant televizijų karams perdirbant filmus į serialus, Holivudo industrijoje nerimsta naujų kino juostų, galinčių laimėti paieška. Kaip praneša „The Hollywood Reported“, kompanija Anonymous Content ruošiasi į mažuosius ekranus perkelti Universal Cable Productions kūrybos filmą – „Jausmų Galia“ (Eternal Sunshine of the Spotless Mind ).

Filmo kūrėjas, Anonymous Content kompanijos vadovas Steve Golin, šiuo metu glaudžiai bendradarbiauja su Universal Cable Productions siekiant romantinę dramą paversti į televizijos serialą. Projektas kolkas yra pradinėse kūrybinio proceso stadijose. Rašytojas ir prodiuseris Zev Borow yra jau visai arti susitarimo bei jau norėtų pasirašyti sutartį dėl scenarijaus patvirtinimo, tačiau kompanija dar susilaiko nuo komentarų. Borow reprezentuoja kompanija United Talent Agency (UTA) ir Marris Yorn.

eternal-sunshine-of-the-spotless-mind-series-s1

Filmas, išleistas 2004 metais ir sukurtas Focus Features kompanijos, kuri kaip ir UCP priklauso kompanijai Universal, pasakoja apie įsimylėjusių keistuolių porelę (įkūnyta aktorių Jim Carrey ir  Kate Winslet), kuri nusprendžia ištrinti visus prisiminimus vienas apie kita. Parašytas Charlie Kaufman, Michel Gondry ir Pierre Bismuth, filmas susilaukė didelio apžvalgininkų dėmesio bei buvo įvertintas net trimis „Oskarų“ nominacijomis už geriausią originalų scenarijų.

eternal-sunshine-of-the-spotless-mind-series

Golin ir Kaufman nesivels į galimai kuriamo serialo kūrybą, tačiau Anonymous Content žada dirbti su „Tikras Detektyvas“ prodiuseriu Richard Brown. Kompanijai tai bus naujausia filmo adaptacija į televizijos ekranus, po tokių hitų kaip „Ponas Robotas“ ir „Tikras Detektyvas“. Taip pat kompanija šiuo metu kuria autorės Brit Marling serialą „The OA“, Selenos Gomez „13 priežasčių kodėl“ ir televizijos tinklo TNT serialą „The Alienist“. Iš filmų adaptuoti serialai turi didžiulę paklausą rinkoje, taigi kabelinės televizijos bei kiti transliuotojai ieško įvairiausių, jau patikrintų būdų, kaip neapsikraunant ilgais, originalių istorijų kūrimais, pateikti žiūrovams tai, ko jie trokšta. Raktas į sėkme šiuo atveju – bent minimaliai įtraukti prodiuserius, dirbusius su originaliu filmu, į kūrybinį procesą. Tai galime pastebėti ir su šio filmo adaptacija, kadangi Anonymous Centent ieško būdų kaip papildyti savo darbų kolekciją. Produkcijos procese šį sezoną taip pat yra ir serialai „Dynasty“, „Magnum P.I.“, „The Lost Boys“, „Varsity Blues“, „The Departed“, „Let the Right One In“ bei „L.A. Law“, nors pastarasis dar nėra priskirtas jokiam tinklui.

Taip pat skaitykite: „Skaitovas“ – pirmas kartas su moterimi pakeitęs visą likusį gyvenimą

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt