Nuteistas moteris apiplėšęs vyras

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-07-13 04:30

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Kauno apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 45 metų E. K., kuris Kaune, Šilainiuose esančio ,,Lidl” automobilių stovėjimo aikštelėje, brutaliai apiplėšė dvi moteris.

Kadangi kaltinamasis kaltu prisipažino, byla buvo nagrinėjama atliekant sutrumpintą įrodymų tyrimą, o paskirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė sumažinta vienu trečdaliu ir skirta galutinė dvejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Bylos duomenimis, 2017 m. kovo 26 dieną E. K. įsėdo į nukentėjusiosios automobilį ir grasindamas peiliu, pagrobė iš jos piniginės 10 Eur bei reikalavo jį nuvežti į Savanorių prospektą. Iš automobilio daiktadėžės jis pagrobė 20 Eur vertės kišeninį laikrodį, išplėšė automobilio magnetolą.

Kitą dieną E. K. toje pačioje Šilainiuose esančio ,,Lidl” prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje įsėdo į moters vairuojamą automobilį, grasino peiliu ir pagrobė 5,76 Eur vertės pirkinių maišelį.

E. K. teisme pripažino savo kaltę, gailėjosi netinkamai pasielgęs. Atsiprašė nukentėjusiųjų ir teigė nenorėjęs joms nieko bloga padaryti. Kadangi jis gydosi nuo narkotikų priklausomybės, tądien jam buvo prileista vaistų, nuo kurių jis blogai jautėsi, todėl sugalvojo įsigyti narkotikų.

Teisme jis sakė, kad nors praeityje buvo teistas, tačiau grįžęs iš įkalinimo įstaigos per penkerius metus jis nepadarė nė vieno nusikaltimo. Šį savo poelgį kaltinamasis vertino kritiškai ir žadėjo, kad tai bus paskutinis kartas.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į kaltinamojo atsakomybę lengvinančias aplinkybes, tačiau atsižvelgė ir į tai, kad E. K. padarė du tyčinius sunkius nusikaltimus, anksčiau buvo teistas, todėl turi būti baudžiamas griežčiausia bausme – realiu laisvės atėmimu.

Bausmę E. K. turės atlikti pataisos namuose.

Informacija: Kauno apylinkės teismas

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt