© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Čempionate sužaistos eilinės dvi rungtynės, kuriose “UV 2003” ir SK “Andajus” iškovojo įtikinamas pergales pries savo oponentus.

“UV 2003” net 10:2 (3:0,2:2,5:0) įveikė SK “Ardą”, o “Andajus” 6:1 (3:0,2:0,1:1) – FLC “Vilnius”.
Pirmose rungtynėse “Ardo” žaidėjai kiek stipriau pasipriešinti Lietuvos čempionams sugebėjo tik antrą kėlinuką, kai pralaiminėdami 0:4, per 2 minutes sušvelnino skirtumą iki 2:4.

Rungtynių pradžioje puikiai tarpusavyje žaidė “vienuolių” puolėjai Mar tynas Karkauskas ir Jurijus Kondratovičius, ne tik pelnę po įvartį, bet ir puikiai asistavę vienas kitam mušant įvarčius. Šis duetas pasižymėjo ir trečiojo kėlinuko pradžioje, kai padidino rezultatą iki 6:2.

Paskutinėje susitikimo dalyje aikštelėje dominavo “UV 2003”, savo persvarą įtvirtindami įvarčiais. Galutinį triuškinantį rezultatą 10:2 užfiksavo puikus Viktoro Češulio prasiveržimas aikštės kraštu ir tikslus smūgis iš aštraus kampo į tolimą vartų “devyniukę”.

Įvarčius rungtynėse pelnė: “UV 2003” – 9:02 – J.Kondratovičius (rez.perd. M.Karkauskas), 11:57 – Andrius Venckevičius (Jurij Jakubovskij), 12:17 – M.Karkauskas (J.Kondratovičius), 24:15 – Martynas Samulevičius (Pavelas Spiridovičius), 33:09 – M.Karkauskas (Eimantas Rudys), 42:12 – J.Kondratovičius (M.Karkauskas), 42:37 – M.Samulevičius (Viktoras Češulis), 44:12 – V.Češulis, 57:50 – Mažvydas Satkus, 58:03 – V.Češulis “Ardas” – 30:55 – Andrius Mickus (Jarrko Roytta), 32:55 – Robertas Voitechovskij (Jaunius Dovsevičius).

Susitikime tarp FLC “Vilnius” ir “Andajus” iniciatyvą visų rungtynių metu tvirtai savo rankose laikė labiau patyrę “Andajaus” žaidėjai . Reti Vilniaus grindų riedulio klubo žaidėjų prasiveržimai link varžovų vartų per du kėlinukus sėkmės neatnešė, o jų priešininkai savo persvarą įtvirtino 5 įvarčiais.

Tik trečiojo kėlinuko pradžioje FLC “Vilnius” žaidžiančiajam treneriui Edvardui Cirtautui pavyko iš standartinės padėties pelnyti paguodos įvartį, į ką po kelių minučių “Andajus” atsakė šeštu savo įvarčiu.

Įvarčius rungtynėse pelnė: „Andajus“ – 1:37 – Saulius Baublys, 10:19 – Tomas Toločka (rez.perd.Rolandas Bačkys), 13:26 – Mindaugas Čiras (Remigijus Masilionis), 31:59 – S.Bublys (Artūras Verbickas), 36:15 – T.Toločka, 46:56 – R.Bačkys FLC „Vilnius“ – 43:52 – Edvardas Cirtautas (Tomas Radėnas)

Balandžio 22 ir 23 dienomis bus sužaistos paskutinės reguliariojo sezono rungtynės, po kurių paaiškės komandų poros, finalinėse kovose kovosiančios dėl čempionų vardo ir bronzinių apdovanojimų.