Paaiškėjo stipriausios Europoje mėgėjų krepšinio rinktinės

Paskelbė: KaunoŽinios.lt redakcija Data: 2012-06-11 09:26

Spausdinti | Komentarai

Krepšinis

Sekmadienį (2012-06-10) Ukrainoje, Sevastopolio mieste,  paaiškėjo stipriausios Europoje mėgėjų krepšinio rinktinės.

Kovoje dėl trečiosios vietos  „Minsko neprofesionaliosios lygos“ rinktinė sutriuškino   „Kauno krepšinio lygos“  krepšininkus ir iškovojo bronzinius apdovanojimus. Finaliniame susitikime „Kijevo monstrų lygos“ krepšininkai po atkaklios kovos (68:78) įveikė „Vilniaus krepšinio lygos“ rinktinę bei tapo „Europos mėgėjų krepšinio lygos“ čempionais.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos  nuo pat pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmė Minsko miesto atstovai.  Sužaidus dvi su puse minutės kauniečiai atsilikinėjo – 0:13. Septintąją varžybų minute komandas jau skyrė nepadori dvidešimt dviejų taškų riba – 4:26. Kauniečiai atrodė pasimetę gynyboje ir niekaip nerado kelių link varžovų krepšio, o rezultatas ir toliau nepaliaujamai augo. Prieš ilgąją pertrauką bronzos medalių savininkai jau buvo aiškūs – komandas jau skyrė nepadorus penkiasdešimt trijų taškų skirtumas – 12:65.  Nors kauniečių žaidimas antrojoje rungtynių pusėje ir pagerėjo, Minsko atstovai sugebėjo dar truputi pasididinti persvarą ir šventė užtikrintą pergalę (64:125) bei iškovojo bronzos medalius.

Rezultatyviausi krepšininkai

Kauno krepšinio lyga:Dmitrij Koblinec 26; Modestas Gailiūnas 18; Arūnas Giedraitis 13.

Baltarusijos  neprofesionalioji lyga: Andrej Šamov 22; Dmitrij Dmitruk 19; Maksim Radčuk 16; Vitalij Konoplickij 16.

Finaliniame susitikime susitiko šeimininkai, antrąją vietą reguliariajame sezone užėmę, „Kijevo monstrų lygos“ krepšininkai ir ketvirti reguliariajame sezone buvę – „Vilniaus krepšinio lygos“ atstovai. Rungtynės dėl čempionų titulo, kaip ir dera finalui prasidėjo atkaklia kova. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 14:14. Visgi antojoj kėlinuko pusėje inciatyvą perėmė aikštelės šeimininkai. Po pirmųjų dešimties minučių vilniečiai atsilikinėjo šešių taškų persvara – 20:26. Antrąjį kėlinuką “Vilniaus krepšinio lygos” rinktinė pradėjo spurtu (6:0) bei išlygino rezultatą – 26:26. Šis spurtas privertė ukrainiečius prašyti minutinės pertraukėlės.  Apsitarimas davė naudos ir šeimininkai po truputi pradėjo didinti pranašumą. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant – 39:46. Nors iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus trims minutėms komandas teskyrė vos šeši taškai (53:59), likusį kėlinuko laiką sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir  prieš lemiamą ketvirtį ukrainiečiai jau turėjo dvylikos taškų pranašumą – 55:67.  Ketvirtajame kėlinuke vilniečiai dar bandė kabintis į pergalę – likus dviems minutėms komandas skyrė šeši taškai – 68:74. Visgi šeimininkai pergalės nebepaleido. Po įtemptos kovos (68:78) laimėję susitikimą ukrainiečiai tapo „Europos mėgėjų krepšinio lygos“ čempionais.

Rezultatyviausi krepšininkai

Vilniaus krepšininio lyga: Henrikas Šliogeris 13; Rokas Garlauskas ir Ignas Juškevičius po 9, Dainius Novickas, Juozas Petravičius ir Deividas Aukštuolis po 8.

Kijevo monstrų lyga: Aleksandr Rychliuk 23; Ivan Škurupij 22; Taras Kmetok 10.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt