Skulptūrą sušildė nauji rūbai

Paskelbė: Žygimantas Mikšta Data: 2009-12-16 11:35

Spausdinti | Komentarai

(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Laisvės alėjos pradžioje esančios Mykolo Žilinsko dailės galerijos prieigas puošiančiai skulptūrai „Žmogus” ištverti kasdien vis labiau spaudžiantį šaltuką padės naujieji drabužiai, kuriais pasirūpino laikraštis „15min”.

Pirmadienį kiekvienas pro soborą einantis praeivis stabteldavo ir akis pakeldavo aukštyn – prie M.Žilinsko dailės galerijos stovinti Petro Mazūro sukurta nuogo vyro skulptūra „Žmogus” pasipuošė šiltomis kelius siekiančiomis kojinėmis, pirštinėmis, žieminėmis ausinėmis bei ilgu šaliku.

„Tai yra mūsų dovana miestui. Nutarėme kauniečius su artėjančiomis šventėmis pasveikinti netradiciniu būdu, – sakė „15min” Kauno padalinio vadovas Donatas Večerskis. – Atsiliepėme į miesto vadovų raginimą prisidėti prie Laisvės alėjos, pagrindinės miesto arterijos, gaivinimo. Norime kauniečiams priminti, kad alėjos pradžioje yra ne tik soboras, bet ir puiki M.Žilinsko dailės galerija”.

Reklama: Chalatai-moterims

logo-kaunas

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!