© Beno Dragūno nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadionas vėl atgijo – kaip geriausiais laikais FBK „Kaunas“ palaikomas ištikimiausių sirgalių „Kaunas Ultras“ mėgavosi futbolu ir iškovojo užtikrintą pergalę. Geltonai Žali LFF I lygos septintojo turo rungtynėse 4:1 pranoko Pakruojo “Kruoja-2” ekipą.

Pastaruoju metu pergalių alkį jutę FBK „Kauno“ futbolininkai iškarto ėmėsi iniciatyvos ir jau iniciatyvos ir jau 3 minutę įvartį pelnė meksikietis Josuetl Hernandez Rea „Gato“. Jam puikų rezulatyvų perdavimą atliko Marius Žukovas.

Savo pranašumą Geltonai Žali įtvirtino jau 21-ą minutę, kuomet tas pats „Gato“ fantastišku baudos smūgiu antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką Aivarą Bražinską – 2:0.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą jau pats “Gato” išvedė į gerą poziciją “Kauno” puolėją Paulius Sirotavičius, kuris tiksliu ir neatremiamu smūgiu atidarė savo įvarčių sąskaitą I lygoje – 3:0.

Antrajame kėlinyje Geltonai Žaliems, sugrįžusiems į savo tikruosius namus, beliko tik sutvarkyti formalumus. Atlikę nemažai keitimų šeimininkai šiek tiek išderino savo žaidimą, o tuom keletą kartų netruko pasinaudoti iš Pakruojo atkeliavę futbolininkai. Keletas jų išpuolių galėjo baigtis įvarčiais, tačiau šeimininkų vartus patikimai gynė serbas Nemanja Bjelan.

Geltonai Žali pelnė ir ketvirtąjį vartį, kuomet po idealaus Tomo Rakausko perdavimo, vienas prieš svečių vartininką išbėgo po keitimo pasirodęs Edgaras Petkevičius. Puolėjas šaltakraujiškai smūgiavo – 4:0.

Vis dėlto Pakruojo „Kruojos“ dubleriai iš laikinosios sostinės išvyko ne tuščiomis – 82 minutę į Geltonai Žalių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį tiksliai realizavo svečių legionierius Edelino.

Daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo pelnyta, taigi FBK „Kauno“ vyrai pelnytai šventė antrąją pergalę I lygoje ir į savo sąskaitą įsirašė 9 tašką po septynerių sužaistų dvikovų.

Kitas rungtynes Geltonai Žali žais išvykoje – gegužės 16 dieną keliauss į Telšius, kur susitiks su vietos „Džiugo“ klubu.

Rungtynių statistika

FBK „Kaunas“ – Pakruojo „Kruoja-2” 4:1 (3:0) S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, 150 žiūrovų, teisėjas – G. Macevičius (Vilnius)Įvarčiai: 3, 21 min. J. Rea, 44 min. P. Sirotavičius, 78 min. E. Petkevičius („Kaunas“); 82 min. Edelino – iš 11 m. b.  (“Kruoja-2”)Įspėti: 15 min. A. Lipnevičius, 19 min. L. Turauskas, 80 min. P. Giedraitis (“Kaunas”); 35 min. E. Nocius, 90 min. L. Zimba (“Kruoja-2”

FBK „Kaunas“ sudėtis: N. Bjelan, T. Čeliauskas, D. Laugalys (51 min. S. Savukynas), A. Petraška, T. Rakauskas, K. Gedgaudas (79 min. P. Giedraitis), A. Lipnevičius (63 min. M. Zlatkus), M. Žukovas, L. Turauskas (46 min. K. Shirzad), P. Sirotavičius (46 min. E. Petkevičius), J. Rea.

„Kruoja-2“ sudėtis: A. Bražinskas, A. Mikaitis, T. Eliošius, R. Visockas, D. Kriukas, E. Lukoševičius, D. Boubakary, D. Tamošauskas, E. Nocius, Edelino, S. Olberkis.