Baltasis Kiras ir Baltos Varnos klube LARGO

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-04-25 03:06

Spausdinti | Komentarai

baltasis kiras

Balandžio 29 d. 20:00, durys nuo 19:00

BALTASIS KIRAS visuomet atsklendžia su tokiais teigiamos energijos gūsiais, gerais tekstais, visiškai užkabinančia muzika, šypsena ir ūsais. Visi tai žinot. Lauktas, laukiamas, artėjantis Tautvydo skambėjimas LARGO.

Baltos Varnos: Dainuojamosios poezijos žanro gerbėjai, nepraleidžiantys nė vieno bardų festivalio, tikriausiai jau įsidėmėjo dvi šviesiaplaukes merginas švytinčiomis šypsenomis, prisistatančias baltomis varnomis.

Ir ne tik todėl, kad jos mėgtų laužyti įprastas taisykles ir skristi prieš vėją, o ir dėl to, kad taip vadinasi jų grupė – „Baltos varnos“. Tarp muzikos debesų šiuo metu jie nardo keturiese: grupę įkūrusios seserys dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės, bosistas Julius Bakanauskas bei būgnininkas Šarūnas Dignaitis. Pati grupė skaičiuoja penktuosius gyvavimo metus. Koncerte girdėsite ir pastarųjų metų darbą – kompaktinę plokštelę „Dar nedaviau tau vardo“, kurį išleido geros muzikos ekspertai.

Bilietai: http://largo.lt/renginiai/2017-04-29-2000-baltasis-kiras-akustiskai-ir-grupe-baltos-varnos/
RENGINYS STOVIMAS ir ŠOKAMAS:)

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt