Pasibaigus „Eurovizijos“ atrankoms, Aistė Pilvelytė jau ruošia naujas dainas bei pasirodymus

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-03-17 08:54

Spausdinti | Komentarai

Aiste Pilvelyte

Po įtemptų trijų mėnesių, skirtų ruošimuisi „Eurovizijos“ dainų konkursui, A. Pilvelytė nesiruošia ilsėtis – jos planuose naujas albumas, o kalendoriuje jau paruoštos datos ateinantiems koncertams, kurių pirmasis – kovo 17 d. gyvos muzikos klube ORIXO Kaune.

„Naujojo albumo dainos jau pradėtos rašyti. Jos skambės tiek lietuviškai, tiek angliškai – tai nebus vieno kompozitoriaus darbas. Manau, kad albumo įrašinėjimas truks mažiausiai metus.“ – apie kūrybą pasakoja A. Pilvelytė.

„Dabar mano gyvenime yra du etapai: naujų dainų rašymas ir pasinėrimas į mano širdžiai artimą veiklą – turiu vaikučių, kuriems vedu vokalo pamokas. Ir anksčiau dirbau su tuo, bet dabar turiu dar daugiau mokinių. Būti mokytoja ir bendrauti su vaikais, kurie tiesiog spinduliuoja savo pozityvumu, yra nuostabu. Aš paskendusi šiame reikale.“

Atlikėja pasakoja, jog jos vasaros koncertų tvarkaraštis jau suplanuotas, o planuose naujas amplua – duetas su Mariumi Jampolskiu.

Šiuo metu A. Pilvelytė ruošiasi artimiausiems koncertams, kuriuose „skris“ per savo paskutinių 10-ies metų muzikinę karjerą. Koncerte skambės gražiausi kūriniai iš atlikėjos repertuaro: „Šiurpuliukai”, „Manęs tu nelauk”, „Su tavimi”, „Meilė dar gyva”, „Mylėk mane”, „Šansas”, ir daugelis kitų puikiai pažįstamų kūrinių. Dviejų dalių koncerto metu taip pat skambės nacionalinės Eurovizijos konkurse skambėjusios dainos: „Just for fun”, „Melancolia”, „You bet”, bei šių metų didelio populiarumo sulaukusi daina „I‘m like a wolf”.

„Girdėsite visas mano svarbiausias dainas iš įvairių etapų. Tai bus labai gyvas, linksmas ir pozityvus koncertas. Pati labai mėgstu bendrauti su publika, todėl nebus vien tik dainavimas“ – apie artėjantį pasirodymą pasakoja atlikėja.

Aistės Pilvelytės pasirodymas gyvos muzikos klube ORIXO Kaune – jau kovo 17 dieną.

Bilietus platina bilietai.lt

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt