© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnuose ketvirtadienio vakarą vietos “Energija” nepaliko jokių šansų jauniesiems ledo ritulininkams ir sutriuškino juos 15:4 (3:1, 5:2, 7:1).

“Energija” leido varžovams mėgautis lygiu rezultatu nepilnas dvi minutes, kol pasižymėjo Lukas Vėželis (01:27). Jaunieji elektrėniškiai po Pauliaus Macijausko įvarčio kiek netikėtai išlygino rezultatą (07:35), tačiau lygybė tetruko 11 sekundžių. Laisvydas Kudrevičius (07:46) negrįžtamai išvedė “Energiją” į priekį. Pirmajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo patyręs Dovydas Kulevičius (08:46).

Pasak pranešimo, antrajame kėlinyje “ESSM-2000” puolėjas Egidijus Binkulis išnaudojo daugumą ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (22:39), tačiau tik minutei. Edvinas Boroška (23:42) ir net tris įvarčius iš eilės pelnęs Aivaras Bendžius (24:44, 28:17, 34:44) padidino atotrūkį iki 7:2. Dalius Vaiciukevičius rezultatą sušvelnino (37:54), tačiau A.Bendžius nusprendė tapti rezultatyviausiu čempionato žaidėju ir pelnė ketvirtą savo įvartį rungtynėse (38:50).

Paskutiniajame kėlinyje “Energija” jaunųjų varžovų nepagailėjo. Patyrusios komandos žaidėjai tiesiog smaginosi mušdami įvarčius. “ESSM-2000”, suprasdama vartininkui tenkantį krūvį, buvo priversta pakeisti vartininką Aurimą Uscilą Nerijumi Dauksevičiumi.

Po šios pergalės “Energija” tapo čempionato lydere. Kitas rungtynes “Energija” žais Vilniuje prieš “Hockey Punks”. Ši dvikova įvyks Pramogų arenos didžiojoje aikštėje ateinantį antradienį (20.15 val.).

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           2  2  0  0   0    24:8     6
2. Vilniaus "Hockey Punks"        3  2  0  0   1    16:14    6
3. Rokiškio "Rokiškis"            2  1  1  0   0     9:6     5
4. Kauno "Baltų ainiai"           2  1  0  1   0     8:3     4
5. Vilniaus "Geležinis vilkas"    2  0  0  0   2     7:12    0
6. Juodupės "Juodupė"             1  0  0  0   1     0:6     0
7. Elektrėnų "ESSM-2000"          2  0  0  0   2     6:21    0