Lenkijoje – dar viena Lietuvos irkluotojų pergalė

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-09-27 10:27

Spausdinti | Komentarai

lif.lt archtvo nuotr.

Bydgoščiuje (Lenkija) įvyko 25-oji aštuonviečių irklavimo regata Brdos taurei laimėti, kurioje dalyvavo dvi lietuvių komandos – vaikinų suaugusiųjų ir jaunių.

Suaugusiųjų aštuonvietę irklavo ir Lietuvos pagrindinės rinktinės nariai – Dovydas Nemeravičius bei Armandas Kelmelis. Kartu su jais irklavo Karolis Kamarauskas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius, Justinas Balašaitis, Arnas Kazlauskas ir Matas Jakubauskas, o vairininkas buvo Edgaras Savickis.

Jaunių įgulą sudarė Valdas Venckus, Augustinas Jankevičius, Žilvinas Vasiliauskas, Vilius Valaitis, Dominykas Bočkus, Rokas Bendžius, Dignas Stulpinas, Aras Mikelionis ir Povilas Rubinas.

Geriau sekėsi suaugusiems, kurie distanciją įveikė per 6 min. 54,66 sek. ir toli už nugaros paliko visus konkurentus. Antrąją vietą užėmė Berlyno rinktinė (7:01.95), o trečiąją kita Vokietijos sostinės komanda – Ruderverein Berlin von 1878 (7:04.78).

Lietuvos jaunių ekipa tarp 12 įgulų liko 7-a (7:36.19). Nugalėtojai tapo Berlyno rinktinė (7:07.19), aplenkusi Bydgoščiaus BTW (7:19.39) ir Torūnės „AZS UMK Energa“ (7:21.95) komandas.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt