FIVB archyvo nuotr.

Puikų pasirodymą Larnakoje (Kipre) vykstančiame pasaulio jaunių (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionate tęsia Lietuvos sportininkai. Abi Lietuvos poros penktadienį žaidė be pralaimėjimų ir pateko į atkrintamąsias varžybas.

Vaikinų turnyro A grupės lyderių akistatoje 18-metis Aurimas Mazūras ir 17-metis Audrius Knašas per 39 min. 2-1 (13:21, 21:14, 15:11) nugalėjo australus Adamą Kitto ir Bryce’ą Polandą ir užėmė pirmąją vietą.

Pirmoji vieta grupėje leido mūsiškiams iškart patekti į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą – tarp 16 pajėgiausių porų.

Merginų turnyro F grupėje penktadienį Lietuvos atstovės Agnieška Paškevič ir Jekaterina Kovalskaja 2-0 (21:19, 21:6) nugalėjo kines Xinxin Wang ir Shuting Cao bei 2-1 (21:18, 18:21, 15:9) įrodė pranašumą prieš Naujosios Zelandijos porą Alice Seemann ir Emily Johnston.

17-metė A. Paškevič ir 16-metė J. Kovalskaja grupėje užėmė antrąją vietą ir atkrintamąsias varžybas šeštadienį pradės nuo pirmojo rato.

Jekaterina Kovalskaja Agnieska Paskevic

Pasaulio jaunių čempionato pagrindinėse varžybose dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų poras. Į atkrintamąsias varžybas pateko po tris geriausias grupių komandas.