Lietuvos porinei keturvietei – Europos auksas!

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-05-29 11:57

Spausdinti | Komentarai

keturviete irklavimas

Lietuvos porinė keturvietė, kurią irkluoja Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius, tapo Europos čempione!

Račicėse (Čekija) šiandien pasibaigusio čempionato finale lietuviai tiesiog sutriuškino varžovus. Mūsų komanda 2km nuirklavo per 5 min. 44,65 sek. ir antrąją vietą užėmusią lenkų įgulą Dominiką Czają, Dariuszą Radoszą, Wiktorą Chabelą ir Adamą Wicenieką aplenkė daugiau nei 3 sek. Lenkijos ekipa finišą pasiekė per 5 min. 48,02 sek.

Bronzos medaliais pasipuošė italai Romano Battisti, Andrea Panizza, Giacomo Gentili ir Emanuele Fiume, distanciją įveikę per 5 min. 49,13 sek.

Kitos dvi Lietuvos valtys sekmadienį startavo B finaluose. Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris distanciją įveikė per 6 min. 17,39 sek. ir tvirtai tapo B finalo laimėtojais.

Tuo metu keturvietę be vairininko irkluojantys Saulius Ilonis, Dominykas Jančionis, Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius finišavo penkti (6.09,35) ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją poziciją.

PORINIŲ KETURVIEČIŲ FINALO VAIZDO ĮRAŠAS

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt