Į Lietuvą atvykstanti retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ atgaivino klasikinę Madonnos dainą

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-10-13 03:43

Spausdinti | Komentarai

gunhild-carling

Kitų metų kovo 3 d. vienintelį koncertą Vilniuje surengsianti grupė „Postmodern Jukebox“ naujam gyvenimui prikėlė klasikinę Madonnos dainą. Visai neseniai retro muzikos sensacija savo gerbėjams dovanojo ilgai lauktą geriausių hitų albumą „Essentials“, o šiandien talentingasis pianistas Scottas Bradlee ir kompanija pristato naujai atliktą popkaralienės hitą „Material Girl“. Dainos originalą Madonna įrašė 1984 m. Singlu po metų išleistas kūrinys reklamavo Madonnos antrajį studijinį albumą „Like A Virgin“.

Naują „Material Girl“ versiją „Postmodern Jukebox“ įrašė kartu su džiazo multiinstrumentaliste Gunhild Carling. Švedų kilmės atlikėja garsėja ne tik tuo, kad puikiai groja daugeliu instrumentų, bet ir yra puiki šokėja. Prieš porą metų dalyvavusi TV šokių konkurse „Let‘s Dance“ G.Carling užėmė trečią vietą. Kartu su „Postmodern Jukebox“ muzikantė debiutavo prieš šių metų rugsėjo mėn., kai kartu įrašė britų dainininko Ricko Astley dainos „Never Never Give You Up“ versiją. Naujoji „Material Girl“ versija buvo atlikta, įrašyta ir nufilmuota legendiniame laive-viešbutyje „The Queen Mary“. Dainą įrašyti ir nufilmuoti pavyko jau iš trečio bandymo.

Šiuo metu Šiaurės Amerikoje gastroles tęsianti grupė praėjusį penktadienį surengė anšlaginį koncertą „Radio City Music Hall“ salėje Niujorke. Viso JAV grupė surengs pasirodymus 45 miestuose. 2017 m. gastroles Europoje „Postmodern Jukebox“ pradės vasario 27 d. koncertu Bournemoutho mieste, Jungtinėje Karalystėje. Europoje grupė planuoja surengti per 30 koncertų, kurių metu gros Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Liuksemburge, Vokietijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

Scott Bradlee’s „Postmodern Jukebox“ su Gunhild Carling – „Material Girl“ : 

Bilietai į 2017 m. kovo 3 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje vyksiantį „Postmodern Jukebox“ koncertą platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt

Stilingiausiu metų koncertu pretenduojantį tapti „Postmodern Jukebox“ pasirodymą Vilniuje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis sero Eltono Johno ir grupės „The XX“ pasirodymus, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre’o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt