Kauno Žalgirio arenoje koncertavo Prancūzijos mega žvaigždė Patricia Kaas

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-05-21 06:52

Spausdinti | Komentarai

Patricia Kaas / © Martyno Juro nuotr.

Šeštadienio vakaras Kaune pasitaikė tikrai neeilinis. Per patį miesto gimtadienį melomanus ir prancūzų muzikos gerbėjus nudžiugino išskirtinio balso savininkė, Paryžiaus muzikinės scenos ikona Patricia Kaas. Pasitelkusi šaunių muzikantų komandą daininikė žavėjo publiką gera nuotaika, nuoširdumu ir moloniais mūsų miestui išsakytais komplimentais.

Kaune garsiojo super hito „Mademoiselle Chante Le Blues“ atlikėja pristatė pristatė savo naują studijinį albumą „Patricia Kaas“, tad nemaža dalis koncerte skambėjusių dainų buvo visiškai negirdėtos. Atlikėja laisvai bendravo su žiūrovais, ragino juos šokti, šypsotis, verkti, bučiuotis, elgtis kiek galima laisvai.

Daugiau nei 20 mln. įrašų pasaulyje pardavusios atlikėjos kūryba įvairių stilių – bliuzo, džiazo, kabareto bei pop muzikos mišinys. Muzikantei didelę įtaką padarė kita pranzūzų įžimybė Edit Piaf.

Atlikėjos karjera skaičiuoja jau trisdešimtus metus, ir ji vis dar išlieka publikos numylėtine. Pusantros valandos trukęs gyvas pasirodymas tiesiog spinduliavo energija bei geromis emocijomis. Koncertui pasibaigus klausytojų prašymu atlikėja atliko dar vieną dainą.

1

© Martyno Juro nuotr.

Melancholiškų dainų apie meilę atlikėja garsėja ne tik jausmingomis baladėmis. Ji yra atlikusi įsimintiną vaidmenį kino filme „O dabar… ponios ir ponai“. Taip pat netikėtas jos žingsnis atstovavimas Prancūzijai Eurovizijos konkurse su daina „Et s’il fallait le faire“. Tiesa jis nebuvo itin sėkmingas, tačiau sulaukė daug dėmesio ir komentarų. Pasak prancūzijos žiniasklaidos, „P. Kaas gyvenimo variklis – neblėstantis noras siekti pripažinimo“. Dainininkė netekėjusi. Esą šeimos nesukūrė „dėl maniakiško atsidavimo darbui“.

3

© Martyno Juro nuotr.

Paskutinį kartą Lietuvoje su koncertine programa atlikėja viešėjo 2013 m. Mūsų šalies ji dar nepalieka, nes gegužės 21 d. atlikėjos laukia pasirodymas pajūryje, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

2

4

9

© Martyno Juro nuotr.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt