Kino DNR: Kurių sausio premjerų verta laukti, o kurioms sakyti ne [VIDEO]

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-01-04 08:15

Spausdinti | Komentarai

Kino filmo "Patriots Day" kadras

Praėjus šventiniam, kalėdinių komedijų perpildytam laikotarpiui, kino industrija grįžta į įprastą ritmą. Todėl didžiuosiuose ekranuose vėl netrūks dramos, veiksmo ir siaubo. Pažvelkime į sausį pasirodysiančius laukiamiausias filmus iš JAV, Rusijos ir Lietuvos.

Viena pirmųjų šių metų premjerų „Patriotų diena” (angl. Patriots Day) nukels į siaubingus 2013-ųjų įvykius, kuomet Bostono maratono metu buvo susprogdintos dvi savadarbės bombos. Nors tragedija sukrėtė miesto gyventojus, jie nepasidavė ir ėmėsi masinės kaltųjų medžioklės. Nelengvos užduoties kalbėti šiomis dienomis vis dar skaudžia tema ėmėsi režisierius Peter Berg, į komandą jau trečią kartą pasikvietęs ir pagrindinį vaidmenį skyręs aktoriui Mark Wahlberg: jų duetą lietuvių žiūrovai jau matė filmuose „Išlikęs gyvas” (angl. Lone Survivor) bei „Liepsnojantis Horizontas” (angl. Deelwater Horizon).

Istorinių dramų mėgėjus į kino teatrus sukvies nuotykių drama „Vikingas“, nukelianti į tamsųjį dešimtą šios eros amžių. Mirus Kijevo Rusios suvienytojui, tarp jo palikuonių prasideda mirtį nešančios kovos dėl sosto. Kinomanų dėmesį patrauks ne tik veiksmo nestokojantis siužetas, bet ir įspūdingos dekoracijos bei Rusijos gamtos vaizdai. Brangiausių praėjusių metų rusų filmą režisavo lietuvių žiūrovams puikiai pažįstamas Andrejus Kravčiukas.

Daugiau kino naujienų, pavyzdžiui, kieno vardo nevalia ištarti sausio 13-ąją, kaip lietuvių drama „Amžinai kartu” buvo įvertinta pasaulyje ir koks filmas sugebėjo pritraukti tokias žvaigždes kaip Will Smith, Keira Knightley ir Edward Norton, galite sužinoti pažiūrėję  „Kino DNR” vaizdo reportažą.

Taip pat skaitykite: KINO DNR: Naujausi kino filmai pasirodysiantys šventiniu laikotarpiu [VIDEO]

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt