Lietuvoje koncertuosianti roko grupė „Future Islands“ išleido naują albumą

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-04-10 09:31

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje koncertą surengsianti Amerikos roko grupė „Future Islands“ išleido naują albumą. Pirmąkart Lietuvoje koncertuosiantys rokeriai pristatė penktąjį studijinį darbą „The Far Field“. Ta proga, grupė keturis vakarus iš eilės rengs albumo pristatymo koncertus „Ottobar“ klube Baltimorėje (Merylendas).

„Absoliutus triumfas“ – taip albumą apibūdino įtakingi muzikos kritikai iš „Stereogum“. Jiems antrino „Complex“: „Pergalingas ir herojiškas albumas“.

Bilietus į pirmąjį Lietuvoje „Future Islands“ koncertą galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Viena sėkmingiausių Jungtinių Amerikos Valstijų elektroninio roko grupių „Future Islands“ naująjį albumą prisatys pasaulinėse gastrolėse. Koncertinis turas prasidės spalio 26 d. koncertu Vilniuje. Pastarąjį kartą amerikiečių grupė Senajame žemyne koncertavo prieš dvejus metus.

„Future Islands“ pirmas singlas iš naujo albumo: „Ran“: 

Koncertų salėse „Future Islands“ ne tik atliks didžiausio populiarumo sulaukusius kūrinius, bet ir pristatys naują įrašą „The Far Field“. Šį albumą muzikantai įrašė padedami keleto kviestinių žvaigždžių – tarp jų yra ir legendinės grupės „Blondie“ dainininkė Debbie Harry, su kuria atlikta daina „Shadows“. Visas 10 naujų dainų „Future Islands“ prodiusavo Chrisas Coady, anksčiau dirbęs su „Yeah Yeah Yeahs“ ir „Grizzly Bear“. Rokeriams taip pat talkino „Grammy“ apdovanojimu įvertintas prodiuseris Johnas Congletonas, su grupe dirbęs legendinėje „Sunset Sound“ įrašų studijoje.

Naujausias „Future Islands“ vaizdo klipas „Cave“: 

Spalio 26 d. Vilniaus „Compensa“ salėje vyksiantį „Future Islands“ koncertą rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis vienos dienos festivalį „Summer In The City“ su legendiniu norvegų elektroninės muzikos duetu „Royksopp“ ir daugeliu kitų žvaigždžių, taip pat Trakų pilyje vyksiančius amerikiečių rokerio Alice Cooper ir lietuviškos scenos fenomeno „Daddy Was A Milkman“ koncertus, didžiausiu metų renginiu tituluojamą Robbie Williams koncertą Vingio parke ir rudens sezoną sostinėje pradėsiančios Italijos superžvaigždės Zucchero pasirodymą.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt