O kam pasiryžtumėte Jūs dėl geros vestuvinės nuotraukos?

Paskelbė: Data: 2017-07-11 09:03

Spausdinti | Komentarai

Rom Celano nuotr.

Visiems puikiai žinoma, kad savo didžiąją dieną, nuotaka ir jaunikis trokšta išties pribloškiančios ir geriausios nuotraukos. Pažvelgus į šią nuotrauką mes nepastebėtume nieko blogo, tačiau nežinome, kas iš tikrųjų vyko už fotoaparato objektyvo.

Kol draugai ir artimiausi šeimos nariai laukia jaunavedžių, vaišinasi puikiais užkandžiais, kažkam tenka sugalvoti, kaip įamžinti šią dieną kuo gražiau. Ką tik susituokusi, laiminga pora, nori tokios nuotraukos, kuri primintų šią ypatingą dieną kaskart pažvelgus į ją.

Ši jaunavedžių pora perkėlė savo fotografijas į visiškai naują lygį. Vienas iš fotosesijos dalyvių atskleidė, kas vyko už kadro ir pasidalino tuo savo Tumblr paskyroje:

Taip. Porai iš tikrųjų padėjo žmogus, kuris purškė vandenį tiesiai iš savo burnos. Nuotraukos autorius yra vokiečių fotografas Rom Celano, kilęs iš Vietnamo.

w

Ar Jūs eitumėte taip toli, kad sukurtumėte ypatingą vestuvių dienos nuotrauką?

Taip pat skaitykite: Serganti vėžiu moteris įsiamžino solo vestuvių nuotraukose [FOTO]

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt