THE ROOP nauja daina lyg Mona Lizos šypsena

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-04-25 08:19

Spausdinti | Komentarai

Audriaus Solomino nuotr.

Neseniai užbaigę sėkmingą mini turą po Lietuvą, į sostinę grįžę THE ROOP vaikinai nesudėjo rankų ir šiandien pristato naują dainą “Dream On”.

Šį kūrinį mes įtraukėme į savo mini turo programą. Nustebome, kad klausytojai jau antroje dainos pusėje kartu su mumis traukdavo priedainį, o po koncertų ne vienas klausė, kur galima rasti dainą. Atsakydavome, kad jos dar niekur nėra”, – pasakojo grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Toks šiltas kūrinio priėmimas grupei buvo ženklas, kad šią dainą reikia pristatyti viešai. “Dream On” tapo antruoju radijo singlu iš jau šį rudenį pasirodysiančio naujojo albumo. Kūrinį jau galite rasti Soundcloud, Spotify, iTunes ar Pakartot muzikos platformose.

Įdomu ir tai, kad kūrinys vieniems klausytojams pasirodė su liūdesio gaida, o kitiems atvirkščiai – jie jautė džiugesį. Mes juokaujame, kad jeigu mūsų kūrinys būtų paveikslas, greičiausiai tai būtų Leonardo da Vinčio Mona Liza su savo nenuspėjama šypsena”, – sakė Vaidotas.

Greitu metu bus pristatytas ir “Dream On” vaizdo klipas, kuris nufilmuotas su senoviška kamera ant 8 mm kino juostos.

Tuo tarpu, jau šį penktadienį, balandžio 28 dieną, Vilniaus muzikos klube “Tamsta”, grupė surengs koncertą ir tuo pačiu pristatys savo naujausią dainą gyvai.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt