10 labiausiai pirataujamų serialų 2016-siais

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-12-30 09:47

Spausdinti | Komentarai

Televizijos serialo  “Game of Thrones” kadras

Penkiarius metus iš eilės „Sostų karai“ pelno labiausiai pirataujamo televizijos serialo titulą.

Pagal piratavimą sekčio tinklapio „TorrentFreak“ duomenis HBO serialas buvo labiausiai nelegalaia parsisiunčiama TV laida per BitTorrent – titulą jis laiko nuo 2012 metų.

Maksimumas pasiektas iškarto po 6 sezono finalo pasirodymo internete. 350,000 žmonių aktyviai dalinosi epizodu tarp keliatos torentų.

Nors tinklapis jau nebeskelbia siuntimų skaičiavimų savo kasmetiniame saraše (dėl įvairių pasikeitimų torente), susidomėjimas buvo gana tolygus su praeitų metų skaičiais.

Tuo tarpu kai HBO naujausias produktas „Vakarų pasaulis“ liko trečioje vietoje, antroje labiausiai nelegaliai siunčiamų serialų vietoje buvo „Vaikštantys numirėliai“.

Ir nors buvo paskelbta anksčiau šį mėnesį, kad Amazon automobilių laida „Didysis turas“ pasisavino titulą iš „Sostų karų“, laida ištiesų sėdi 10- oje sąrašo vietoje.

Taigi dešimties labiausiai pirataujamų serialų sąrašas atrodo taip:

1. “Game of Thrones”

2. “The Walking Dead”

3. “Westworld”

4. “The Flash”

5. “Arrow”

6. “The Big Bang Theory”

7. “Vikings”

8. “Lucifer”

9. “Suits”

10. “The Grand Tour”

Taip pat skaitykite: TOP 10 geriausių naujai pasirodžiusių serialų

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt