KINO DNR: Naujausi kino filmai pasirodysiantys šventiniu laikotarpiu [VIDEO]

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-12-20 05:16

Spausdinti | Komentarai

Kino filmo "Passengers" kadras

Šventinis laikotarpis Lietuvos ir užsienio kino teatruose bus kiek netikėtas: vietoj jautrių romantinių dramų ar gerumu užkrečiančių komedijų, ekranuose karaliaus mistikos ir siaubo kupinos premjeros. Tiesa, ką pamatyti atsiras ir tiems, kurie mėgsta šiek tiek lengvesnio turinio filmus – šiemet išankstinę dovaną kinomanams padovanos ir lietuvių kūrėjai.

Gruodžio 30-ąją į kino sales turėtų skubėti fantastikos mėgėjai, kadangi tądien pasirodo ilgai laukta nuotykių drama „Pakeleiviai“ („Passengers“). Filme pasakojama dviejų eksperimento dalyvių istorija: kartu su dar 5000 likimo draugų skrisdami į tolimą planetą pradėti naujo gyvenimo, jie užšaldomi. Deja, įvyksta gedimas, todėl jiedu nubunda 90 metų anksčiau nei planuota. Nors prabangiame erdvėlaivyje nieko netrūksta (beje, ir romantikos!), eksperimento dalyviams Aurorai (vaid. Jennifer Lawrence) ir Jimui (vaid. Chris Pratt) tenka įveikti siaubingą išbandymą.

Didžiausią staigmeną ir naujieną šiemet paruošė Algis Ramanauskas – Greitai, ėmęsis jam neįprasto režisieriaus amplua. Prikėlęs žymųjį Odesos rašytojų Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romaną „12 kėdžių” bei nukėlęs jį į šiandieninę Lietuvą, A. Ramanauskas pasirodyti juostoje sukvietė visą žvaigždyną: Mantą Stonkų, Andrių Užkalnį, Moniką Šalčiūtę, Mantą Katlerį, Rimą Šapauską ir daugybę kitų. Todėl panašu, kad juodo humoro komedijoje tikrai netrūks.

Daugiau informacijos apie šiuo ir kitus šventinio periodo filmus rasite „Kino DNR” laidoje:

Taip pat skaitykite: TOP 10 mirtinų Džeimso Bondo priešininkų

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt