Lietuvos bankas ir „Revolut Limited“ pasirašė memorandumą dėl plėtros Lietuvoje

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-10-06 05:30

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvos bankas Fintech konferencijos metu pasirašė supratimo memorandumą su Didžiojoje Britanijoje įsikūrusia finansinių paslaugų ir mokėjimų bendrove „Revolut Limited“. Sparčiai auganti tarptautiniu mastu veikianti bendrovė išreiškė norą steigti finansų įstaigą Lietuvoje ir gauti prieigą prie tarptautinius mokėjimus eurais užtikrinančių Lietuvos banko valdomų mokėjimų sistemų. Savo ruožtu Lietuvos bankas „Revolut Limited“ suteiks reikalingas konsultacijas, kurių prireiks pasirengimo procese.  

„Nauji rinkos dalyviai didins konkurenciją finansinių paslaugų srityje. Tai naudinga vartotojams. Kartu į Lietuvą žengiantys tarptautiniu mastu veikiantys finansinių paslaugų teikėjai yra įrodymas, kad sąlygos pradėti veiklą mūsų šalyje yra palankios: pradedant reguliavimu ir baigiant technine infrastruktūra – mokėjimai eurais per Lietuvos banko sistemą atliekami sparčiai ir patikimai“, – sako Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas.

Pasak jo, artimiausiu metu į Lietuvą įžengs dar daugiau tarptautiniu mastu veikiančių finansinių paslaugų bendrovių, nes susidomėjimas Lietuvos teikiamomis galimybėmis – didžiulis ir toliau didėja.

„Mes džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Lietuvos centriniu banku. Mums tai svarbus žingsnis siekiant gerinti mūsų esamų klientų aptarnavimą ir parodo Lietuvos norą bendradarbiauti su sumaniausiais finansinių technologijų startuoliais siekiant diegti naujoves finansų paslaugų srityje“, – sako „Revolut Limited“ prezidentas Nikolajus Storonskis (Nikolay Storonsky).

Revolut veiklą pradėjo 2015 m. Bendrovės teikiamos paslaugos – el. pervedimai, valiutos konvertavimas, mokėjimai kortelėmis ir pinigų išgryninimas visame pasaulyje. Bendrovei veiklos licenciją išdavė ir jos veiklą prižiūri Didžiosios Britanijos Finansinių paslaugų tarnyba.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt