Plastikinių langų remontas ir priežiūra

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-11-25 10:01

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Pasirodžius žiniasklaidoje pranešimų apie tariamus sukčius patikrinti gyvenamųjų butų langų būklę, sukelia nemažai problemų iš tiesų tuo užsiimančioms profesionalioms įmonėms. Apie tai pasakoja UAB „Unito aljansas“ vadovas Remigijus Petkus:

Ar pamenat tuos laikus kai artėjant šaltajam sezonui reikėdavo apklijuoti langus. Įsistačius plastikinius langus to daryti nebereikia. Bet išties montuotojams atlikus pagrindinius darbus, jie tyčia gal netyčia jie dar ir„pamiršta“ pranešti tris labai svarbius dalykus.

  1. Būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūras detales specialiu tepalu bent du kart per metus. Juk tai judančios metalinės plokštelės. Taip pat būtina pastovi kas 6 mėn guminių tarpinių priežiūra, kad atgautu savo elastingumą.

  2. Keičiantis sezonui langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui. Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, tai veda prie papildomos apkrovos ir lenkiškos guminės tarpinės greičiau nusidėvi. Jeigu nustatyta vasaros sezonui – žiemą šiluma iškeliauja per langus.

  3. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, ko pasekoję vėliau būtuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis.

Norime atkreipti dėmesį i esamas gumines langų tarpines.

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) tam , kad atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias valymo priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko.

Rekomenduojame lenkiškas guminesma tarpines pasikeisti į vokiškas poliuretano tarpines.

b

Organizatorių archyvo nuotr.

Vokiškų tarpinių privalumai:

Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė yra atspari drėgmei,ultra violetiniams spinduliams, temperatūrų režimų kaitai,(nuo -60 iki + 70 pagal C. ) aukšta garso izoliacija, 5 metų garantija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, nereikalauja papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas – K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

UAB „Unito aljansas“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, užfiksuojančių rankenėlių su apsauga nuo vaikų, montavimo darbus.

Tiesa, šiuo atveju mūsų darbą gerokai apsunkino pasirodę pranesimai žiniasklaidoje . Klientai pasimeta: savo paslaugas jiems siūlo apsimetėliai ar profesionalai? Kaip atskirti? Mūsų įmonė dėl susitikimo telefonu visuomet tariasi iš anksto. Visuomet galite informaciją pasitikrinti mums paskambinę telefonu.Be to pažymėjimo paprašykite darbuotojui dar neįžengus pro duris.

Iki gruodžio 24d. taikoma kalėdinė nuolaida. 35 proc. darbams ir medžiagoms jei patys issikviesite konsultantą.

Mūsų padaliniai yra: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje.

Tel. Kaune 862664799 , 8 616 86 099

Tel. Alytuje 8 616 86 099, 860369549

Tel. Šiauliuose 860930242, 8 616 86 099

Tel. Vilniuje 8 61269933, 8 616 86 099.

Tel. Panevėžyje 868610098, 8 616 86 099

www.unitoaljansas.lt

Reklama

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt