(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Gruodžio 19 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val. prekybos centre „SAVAS“ jaunimo projektas „Kitu kampu“ kviečia visus, besidominčius įvairiomis meno sritimis, į organizuojamą parodą „Menas ir Mes ‘09“.

„Jaunimas šiomis dienomis vis mažiau skiria dėmesio menui, vis rečiau domisi kultūra, todėl organizuoti įvairių meno sričių parodą prekybos centre pasirodė originali idėja: įtraukti jaunus žmones į menų pasaulį ten, kur jie to mažiausiai tikisi“, – savo planais dalinosi vienas iš parodos organizatorių, projekto „Kitu kampu“ vadovas Laurynas Žilinskas.

Pasak Lauryno Žilinsko, tai pirmasis tokio pobūdžio jaunimo, aktyviai dalyvaujančio skirtingose meno srityse, susibūrimas kartu, norint atskleisti ir parodyti savo gebėjimus ten, kur nuolat ateina ir išeina šimtai žmonių. „ Nemažai būsimų parodos dalyvių nustemba sužinoję parodos vietą – prekybos centrą, bet tai ir yra vienas iš pagrindinių mūsų siekių – sukelti nuostabą, o kartu nejučiomis įtraukti kiekvieną“,- pasakojo L. Žilinskas.

Paroda, viena iš projekto „Kitu kampu“ dalis, kurioje organizatoriai pakvies išgirsti skirtingų muzikos stilių atlikėjus, susipažinti su skirtinga judesio išraiška, pamatyti neatrastų Kauno vietų fotografijas, vietoje stebėti jaunųjų tapytojų darbą. Prekybos centre visos parodos metu vyks dalyvių konkursas, kuriame visi apsilankiusieji turės galimybę atiduoti savo balsus, bus piešiamos karikatūros, savo naująjį fotoalbumą pristatys jo kūrėjas Kęstutis Fedirka, skambės muzika ir meno pasaulis kvies prisijungti visus PC „ SAVAS“ lankytojus.

Nuo 2009 m. lapkričio 9 d. veikiantis projektas „Kitu kampu“ yra skirtas visiems jauniems žmonėms, besidomintiems muzika, daile, šokiu, fotografija, videomenu, poezija ir kitomis meno sritimis. Projekto organizatoriai – jauni, drąsūs, veiklūs studentai bei moksleiviai, siekiantys atgaivinti meninę kultūrą jaunų žmonių tarpe ir paskatinti juos prisijungti prie šio projekto.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: