Moksleiviai kviečia į parodą „Ekolaivas 2009″

Paskelbė: Monika Šateikaitė Data: 2009-10-13 11:10

Spausdinti | Komentarai

(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės foje (Laisvės al. 96, I aukšte) vyksta jau antrus metus „Senamiesčio bendruomenės centro” organizuojama moksleivių darbų paroda „Ekolaivas 2009″.

Daugiau nei 30 Kauno miesto moksleivių konstravo ekologiškus laivelius. Medžiagos turėjo būti surinktos nepakenkiant gamtai (nelaužant, o panaudojant senas šakas, lapus, žoles ir t.t.), o laiveliai sukonstruoti be jokių papildomų dirbtinų priedų (be klijų, siūlų ar vinių).

Šiuo renginiu organizatoriai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į transporto priemonių sukeliamą oro taršą ir skatinti protingą jų naudojimą miesto centre, renkantis pasivaikščiojimą pėsčiomis ir sudominti moksleivius ekologiškomis ir gamtos neteršiančiomis transporto priemonėmis, skatinti jų kūrybiškumą ir atsakomybės prieš gamtą jausmą.

Baigiamasis renginys ir dalyvių apdovanojimai vyks spalio 16 d. Renginio metu sudaryta komisija atrinks ekologiškiausią, originaliausią ir gražiausią laivelius.

logo-kaunas

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
traffix.lt