Naya Rivera © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Paieškos grupės tęsia darbus ieškant dingusios serialo „Glee“ aktorės Naya Rivera. Šiuo metu apieškomi nameliai netoli pietų Kalifornijoje esančio ežero Piru, kur ir dingo N. Rivera, teigia atstovai. Venturos apygardos pareigūnai teigia tikį, kad 33-ejų aktorė veikiausiai nuskendo besiirstydama valtimi trečiadienį su savo vos ketverių sulaukusiu sūnumi. Pastarasis rastas vienas išsinuomotoje valtyje, būtent tuomet ir paskelbta apie jo mamos dingimą. Berniukas pasakojo, kad su mama jiedu yrėsi paplaukioti, tačiau mama taip ir negrįžo atgal į valtį.

Tačiau paieškoms užsitęsus penketą dienų, pareigūnai sako pakartotinai tikrinantys namelius netoli ežero, beveik 100 km į šiaurės vakarus nuo Los Andželo. „Šiandien Nayos Riveros paieškose nameliai ir kiti pastatai, esantys aplinkinėje teritorijoje, bus dar kartą patikrinti, taip pat ir pakrantė,“ „Twitter“ rašė šerifas. „Tai – besitęsiančių paieškų dalis nuo to laiko, kai ji dingo trečiadienio popietę.“

Aktorės gerbėjai socialiniuose tinkluose skatina valdžios organus skirti daugiau pajėgų ir pastangų šukuojant apylinkes tikintis, kad aktorė sugebėjo nusigauti iki kranto. Nameliai apieškomi siekiant paneigti visus įtarimus, esą Rivera galėjo išgyventi nelaimę valtyje. Pareigūnai kelissyk pakartojo, kad vykdomos kūno paieškos, kadangi aktorė yra laikoma mirusia. „Tikslas – vis dar Naya Rivera grąžinti šeimai, idant šie galėtų artimoje aplinkoje išgyventi nelaimę,“, teigė šerifo pavaduotojas Chrisas Dyeris.

Aktorės tėvai, brolis ir buvęs vyras, Ryanas Dorsis, visi prisidėjo prie paieškų ištisą savaitgalį. Tikrindami galimą skendimo versiją, jie nardė ežere ieškodami savo artimosios kūno, tačiau pastangos buvo bevaisės, nepaisant prisidėjusių narų, sraigtasparnių, dronų pilotų ir pėdsekių šunų. Teigiama, kad matomumas ežere buvo pernelyg prastas.

Cory Monteith © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Tai  ne pirma nelaimė persekiojanti serialo „Glee“ žvaigždes, 2013 -tais perdozavęs heroino ir alkoholio mirė Cory Monteith.

Mark Sallik © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

2018 m. po kaltinimų nederamu elgesiu nusižudė serialo aktorius Mark Sallik.

Serialas „Glee“ (liet. „Choras“), kuriame šie akttoriai greitai išpopuliarėjo tai amerikiečių muzikinė komedija-drama, kuri buvo rodoma Fox kanalu Jungtinėse Valstijose. Veiksmas sukasi apie muzikos būrelį „New Directions“, kurio nariai nuolat rungiasi chorų kovose, kartu susidurdami su santykių, seksualinėmis bei socialinėmis problemomis. Nuotaikingas romantinis muzikinis serialas pasakojo apie vidurinės mokyklos gyvenimą, apie mokytojų ir mokinių santykius bei apie jų laisvalaikį, kur vyksta ne tik kasdienės pamokos, bet ir kova už būvį. Naujas mokyklos choro klubo vadovas tikisi atgaivinti mokymo įstaigos prestižą ir vėl prikelti mokyklą šlovei.

ATNAUJINTA: Liepos 13 d. gelbėtojai rado Naya Rivera (1987 – 2020) kūną.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: