(c) Festivalio rengėjų archyvo nuotr.

Rugsėjo 25 – spalio 1 dienomis kauniečiai ir miesto svečiai vėl kviečiami į Tarptautinį mažųjų kino formų festivalį „Tinklai“. Kaip ir kasmet, gero kino dozė jų lauks Vytauto Didžiojo universiteto klube „Sesija“ (Kaunas, S. Daukanto g. 27).

„Šiemet festivalio programoje – 140 naujų trumpametražių filmų iš 16 šalių. Kai kurie filmai tik pradeda kelionę po tarptautinius festivalius, kiti jau spėjo pelnyti apdovanojimus,“ – teigia festivalio organizatoriai.

Šiemet festivalyje „Tinklai“ šalių su išsivysčiusia kino industrija (Prancūzijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Airijos) filmams oponuoja visas būrys Rytų Europos filmų (Lenkijos, Čekijos, Vengrijos, Serbijos, Rumunijos).

Tradiciškai mūsų žiūrovai galės susipažinti su kaimynų, dažnai traktuojamų kaip konkurentai – Latvijos ir Estijos – filmais.

Norvegijos, Suomijos, Airijos filmų programose išvysime pradedančių ir patyrusių autorių perliukus.

Baskų filmoteka pristatys naujus Baskų krašto filmus – išskirtinį Ispanijos kinematografo reiškinį.

Antras pagal dydį Berlyno kino forumas – Berlyno trumpametražių filmų festivalis – pateiks savitą vokiečių filmų programą.

Festivalis „Tinklai“ ypač kviečia pamatyti įvairiaspalvę ir originalią lietuvių filmų programą.

Kartu su Lietuvos žmonių su negalia sąjunga festivalis „Tinklai“ parengė specialią filmų programą „Negalia – ne kliūtis“, skirtą neįgalumo temai kine. Programą sudaro Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Vengrijos, Airijos ir Jungtinės Karalystės filmai, pelnę ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Bilietai į kino seansus kainuos 6 Lt, VDU bendruomenės nariams – 3 Lt, neįgalieji įleidžiami nemokamai.

Daugiau informacijos rasite internete adresu www.sesija.lt ir www.tinklai.net.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: