© Tom Hussey nuotr.

Kartais mums reikia fotografijos, kad galėtume sukurti kompleksinį efektą tarp realybės ir iliuzijos.

Sveiki atvykę į Tom Hussey pasaulį. Pasaulį su daugybe prekės ženklų ir daugybe žiūrovų. Pasaulį, apimantį daugybę produkcijos poreikių – nuo vietos paieškų, atrankų, stiliaus, animacijos ir nuotraukų retušavimo iki gyvenimo būdo, portretų, vaikiškų kadrų. Pasaulį, kuris realybėje yra Dallas‘e, Texas‘e, tačiau tokį pasaulį, kuris neturi ribų.

Per visą karjerą Tom‘as Hussey buvo įvertintas daugybe apdovanojimų ir pagyrimų. Papildomai prie keleto Addy apdovanojimų, pastarieji apima buvimą vadinamu vienu iš „Top 10 Creatives in the World“/ „Top 10 kūrybiškiausių pasaulyje“.

Pasak „Adweek Magazine“ žurnalo, T. Hussey taip pat buvo išrinktas kaip vienas iš „Top 200 reklamos fotografų visame pasaulyje“, anot „Luezer’s Archive“, o jo darbai rodomi kasmetiniame „Communications Arts Photography“ konkurse.

Taip pat skaitykite: Juodojo humoro persmelkta dviejų vaikų motinos nuotraukų serija [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: