© Mihaela Noroc nuotr.

Daugiau nei prieš du metus, Rumunijos fotografė Mihaela Noroc ėmėsi ambicingos užduoties: įamžinti skirtingus moterų grožio pavyzdžius visame pasaulyje. Fotografė surinko stulbinamų moterų portretų iš daugiau nei 37 pasaulio šalių. Jos kelionė nuvedė ją į įvairius pasaulio kampelius, įskaitant Tibetą, Iraną, Braziliją bei JAV, tačiau paskutinė fotografės lankyta vieta yra ypač verta dėmesio – tai Šiaurės Korėja, labiausiai izoliuota bei rečiausiai fotografuojama Rytų Azijos tauta.

Keliaudama po miestus, tokius kaip Pchenjanas, Sinuidžu bei Vonsanas, fotografė turėjo nepaprastą galimybę išplėsti savo nuotraukų ciklą „Grožio atlasas“, taip pat įtraukdama ir Šiaurės Korėjos moterų portretus. Jos fotografuojamais objektais tapo įvairios moterys: nuo padavėjų iki studenčių ar gamyklos darbuotojų. Fotografė suteikė unikalią galimybę pažvelgti į kelis žmones iš visų 24,9 milijonų Šiaurės Korėjos gyventojų.

„Moterys iš Šiaurės Korėjos nėra susipažinusios su pasaulinėmis mados tendencijomis, tačiau tai nereiškia, jog jos nesirūpina savo išvaizda. Netgi atvirkščiai!“, – rašė ji „Bored Panda“ puslapyje. „Jos ypatingai mėgsta aukštakulnius bei dažniausiai dėvi klasikinius rūbus, kartu su segtuku, prisegtu prie krūtinės, kuris reprezentuoja vieną iš šalies lyderių. Švenčių ar kitų ypatingų progų metu, šiaurės korėjietės dėvi spalvingus tradicinius drabužius.“

M. Noroc stengiasi surinkti kuo daugiau lėšų portale „Indiegogo“ tam, kad galėtų toliau tęsti savo keliones aplink pasaulį bei surinkti pakankamai medžiagos savo rašomai knygai. „Mano tikslas yra nufotografuoti kuo daugiau moterų iš įvairių pasaulio šalių ir parodyti, jog grožis slepiasi mūsų skirtumuose.“, – teigė fotografė.

Mihaela Noroc: Facebook Instagram

Taip pat skaitykite: Alex Currie – pasaulį savo fotografijomis stebinantis aštuoniolikmetis

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: