© Olga Barantseva nuotr.

Rusų fotografė, maskvietė Olga Barantseva užfiksavo įspūdingus kadrus pasakų motyvais. Modeliai bendraudami pozavo su tikrais gyvūnais – lokiu, vilkais, meškėnais, pelėda. Žiūrint kaip trapią merginą bučiuoja didžiulis lokys pasidaro šiek tiek nejauku. Tačiau nereikia sunerimti, tai yra scenos lokys, kuris prisidėjo prie pasakų kūrimo nuotraukose.

Lokys vardu Stepanas, buvo rastas medžiotojų. Kai jį rado, jis buvo 3 mėnesių našlaitis, badavo. Vėliau buvo perkeltas gyventi su cirko artistais. Kai jis užaugo, buvo pernelyg prijaukintas išleisti atgal į laukinę gamtą. Šiandien Stepanas yra 20 metų lokys, kuris jau spėjo suvaidinti 20 rusų kūrybos filmų. Jis tai pat yra modelis. Lokio dieta susideda iš žuvies daržovių ir kiaušinių.

Stepanas mėgsta bendrauti su žmonėmis ir pozuoti. Tačiau yra vienas būdas kaip jį padaryti dar labiau susikoncentravusi tiek pozavimu – tai mocarelos sūris ir saldūs saldainiai. Todėl jis net pasiryžta plačiai atverti burną ir parodyti tikrą laukinės gamtos pusę. Šis lokys net suvaidino nežinomo fotografo vestuvių ceremonijoje, kur paskelbė porą vyru ir žmona.

olga-barantseva-photography-3

Olga Barantseva portretų fotografė, kuri labai myli natūralumą ir laukinę gamtą. Ji užsiima fotografija nuo 2007 metų. O 2012 metais nusprendė sujungti savo aistrą fotografuojant modelius miške, netoli Maskvos. Tai pat ji labai mėgsta kurti vintažines nuotraukas bei pasakų motyvus fotografijose. Viskas yra fotografuojama yra su natūralia šviesa.

olga-barantseva-photography-8

Fotografijos entuziastus Olga Barantseva įspėja, jog šie vaizdai buvo kuriami pagal įvertintą ir kontroliuojamą situaciją. Todėl prašo nebandyti imtis tokių nuotraukų darymo su lokiais ar kitais laukiniais gyvūnais, kurie yra nenuspėjami ir gali sukelti pavojų žmogaus gyvybei. Visi šie gyvūnai yra jau anksčiau susidūrę su filmavimu ir pozavimu. Beveik visus juos galima rasti skelbimuose, kad savininkai nuomoja pozavimui.

olga-barantseva-photo-1

,,Gaila, bet neįmanoma kartu nufotografuoti lokio su kitu laukiniu gyvūnu. Bet vilkus galima sustatyti į tą patį kadrą su lapėmis, pelėdomis ar varnomis“, teigia fotografė.

olga-barantseva-photography-2

,,Daugiausia aš domiuosi kūrybiniais portretais. Tai mano aistra, ir dažniausiai aš nesinaudoju Photoshopo programa.“- pasakoja Olga Barantseva. ,,Aš mėgstu nuotraukas, kuriose jaučiama ramybė ir ryšys su pasauliu. Ir būtent šios nuotraukos yra gabalėlis gerumo ir meilės.“ Tai pat fotografė sako, jog norėtų surengti savo darbų meno parodą, bet tai kainuoja labai daug, todėl šiuo metu nėra galimybės.

olga-barantseva-photography-12

,,Mano meilė pasakoms ir tikėjimas vienaragiais jau atsirado nuo vaikystės, kur tai vėliau peraugo į magišką pasaulį su teigiama atmosfera ir harmonija. Tai aš bandau parodyti nuotraukose. Noriu, kad visa istorija tilptų į vieną nuotrauką.“

olga-barantseva-photography-13

olga-barantseva-photography-11

olga-barantseva-photo-22

olga-barantseva-photography-20

olga-barantseva-photography-15

olga-barantseva-photography-9

olga-barantseva-photography-5

olga-barantseva-photo-23

olga-barantseva-photo-21

olga-barantseva-photography-19

olga-barantseva-photography

Taip pat skaitykite: Stulbinantys Rusų pasakų motyvai stebuklingose fotografijose [FOTO]

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: