© Maria Svarbova nuotr.

Fotografė Maria Svarbova sugalvojo gana įdomią idėją, įamžinti plaukikes treniruočių metu. Nuotraukos gavosi išties puikios ir originalios, atspindinčios siurrealistinį meno suvokimą. Šiais laikais menas sparčiai tobulėja ir talentingi kūrėjai puikiai sugeba viską paversi menu.

Slovakė Svarbova visada domėjosi portretais ir paskutiniu metu ją sužavėjo šiuolaikinis menas, kuris atrodo tarsi šviežiena. Fotografė įkvėpimo ieško kasdieniškose veiklose, kurių rutiną ji gali atkartoti savo mene. Mergina susidomėjo plaukimu ir atvykusi į treniruotes jai šovė geniali idėja. Pradėjusi fotografuoti plaukikes ji atrado tam aistrą ir žada apsilankyti treniruotėse kartas nuo karto.

Svarbova lankėsi Slovakijos baseinuose ir su įamžintais kadrais ji sukūrė kelias serijas fotografijų tokių kaip ,,Swimming Pool“, ,,Origins“ ir ,,The Tribune“. Kiekviena šių serijų iliustruoja pasikartojančias struktūras ir atsitiktines simetrijas būdingas šiam sportui.

swimmers-maria-svarbova-2

Tikslumas ypač akivaizdus monotoniškose plaukikių pozose, kurios savo glotnumu ir šaltumu primena baseino plyteles. Merginos juda lėtai ir grakščiai, šis sportas reikalauja didžiulio sinchroniškumo ir ramybės. Plaukikės nuotraukose demonstruoja tikslią laikyseną ir ramybę veiduose.

swimmers-maria-svarbova-3

Įkvėpta baseinų retro stiliaus, Svarbova pasirenka savo fotografijoms pastelines spalvas, kurios puikiai dera su merginų kūnais. Šis tonų sulyginimas suteikia sterilią atmosferą, kuri primena plaukikių išvaizdą, kuri išties nepriekaištinga. Vaizdai buvo redaguoti skaitmeniniu būdu, nes buvo norima nukopijuoti ir įklijuoti ta patį asmenį kelis kartus, taip siekiant sukurti scenos vienodumą ir siurrealizmą.

swimmers-maria-svarbova-4 swimmers-maria-svarbova-5 swimmers-maria-svarbova-6 swimmers-maria-svarbova-7 swimmers-maria-svarbova-8 swimmers-maria-svarbova-9 swimmers-maria-svarbova-10 swimmers-maria-svarbova-11 swimmers-maria-svarbova-12 swimmers-maria-svarbova-13 swimmers-maria-svarbova-15

Taip pat skaitykite: Elegantiškos Renesanso skulptūros perkurtos taip, kad atsiskleistų jų žaismingos asmenybės [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: