© Darian Volkova

Rusų balerina Darian Volkova sujungė savo profesiją su aistra, kurios pagalba užfiksavo klasikinio pasaulio užkulisius nuotraukose.

Ši dvidešimt penkerių metų balerina dirba kaip nepriklausoma šokėja turus rengiančioms kompanijoms ir užfiksuoti savo darbinio gyvenimo ypatybes buvo pastūmėta savo vyro, kuris taip pat yra fotografas. Nenorėdama savęs apriboti tik šokėjos profesija, Volkova suprato, kad fotografija yra puikus būdas išreikšti aistrą baleto pasauliui.

Jos provokuojančios nuotraukos suteikia galimybę pažvelgti į baleto šokėjų gyvenimą iš vidaus. Nuotraukos pateikią viską, nuo baimės ir adrenalino persmelktų momentų prieš šokėjoms išbėgant į sceną, iki elegantiškų balerinos kūno linijų jai pozuojant. Tvirtoje balerinų bendruomenėje šokėjos tampa lyg šeima. Šiai fotografei – šokėjai puikiai pavyko užfiksuoti baleto šokėjų gyvenimą ir įkvėpti gautoms nuotraukoms gyvybės.

„Galiu save išreikšti šokiu, tačiau fotografija yra visiškai kitoks požiūris į tai, tai tarsi pabėgimas. Fotografija man padeda pabėgti nuo nuovargio ir pagauti momentą. Taip pat, man tai leidžia komunikuoti su įvairiais žmonėmis, baleto šokėjos ne visada gauna tokią galimybę. Fotografijos dėka galiu atskleisti savo požiūrį į pasaulį. Ir, kad ir kaip bebūtų keista, taip, esu ir šokėja ir fotografė.“, komentuoja D. Volkova

Kaip šokėja, Volkova gali patekti į teatrus, kurie būtų neprieinami fotografams. Kitas jos tikslas – patekti ir įamžinti didįjį Maskvos teatrą, tačiau bendrai ji siekia fotografuoti šokėjus visame pasaulyje, taip leidžiant žmonėms matyti baletą jos akimis.

balerina-1

balerina-2
balerina-3

balerina-4

balerina-5

balerina-6

balerina-7

balerina-8

balerina-9

balerina-10

balerina-11

balerina-12

balerina-13

balerina-14

balerina-15

balerina-16

Taip pat skaitykite: Elegantiškas judesio tyrinėjimo projektas įamžino šokio grožį ir graciją

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: