(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos kolegijos galės atnaujinti auditorijas, laboratorijas ir mokomąją įrangą. Šiam tikslui numatyta 23,5 mln. litų. Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius patvirtino ES struktūrinių fondo projektų finansavimo sąlygų aprašą, pagal kurį kolegijos galės konkurso būdu gauti lėšų infrastruktūrai gerinti ir tokiu būdu kelti studijų kokybę.
„Norėdami pasiūlyti studentams kokybiškas studijas, turime siekti atsinaujinimo. Europos Sąjungos lėšos mums duoda tam galimybę. Praktinius žinojimo įgūdžius suteikiančios koleginės studijos turi atitikti besikeičiančius iššūkius, mokyti studentus pasitelkusios modernią įrangą ir laboratorijas. Siekiame, kad kolegijų absolventai gautų gerus teorinius ir praktinius įgūdžius ir būtų kuo geriau pasirengę darbo rinkai“, – sako švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė.

Skirstant lėšas pirmenybė bus teikiama kolegijoms, kurios vykdys vidines pertvarkas ir steigs praktinio mokymo centrus, orientuotus į dinamiškus darbo rinkos poreikius.

Laimėjusios konkursą kolegijos galės atnaujinti auditorijas ir laboratorijas, įsigyti šiuolaikinę kompiuterinę ir programinę įrangą. Vienam projektui numatoma skirti nuo 1 iki 5 mln. litų.

Konkursą paraiškoms teikti numatoma paskelbti artimiausiu metu.

Kauno kolegija, kuri yra viena didžiausių valstybinių aukštųjų mokyklų ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, taip pat gali tikėtis paramos ir taip gerinti studijų kokybę.

LR Švietimo ir mokslo ministerijos informacija

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: