Socialiniai tinklai pradeda vis aktyviau reguliuoti santykius tarp žmonių, tame tarpe ir darbo santykius – vis dažniau galima pastebėti, kad viršininkas pavaldinius kviečia į “Facebook” draugus, ir atviras klausimas, ar tai yra tinkamas elgesys. Ir, kitas klausimas, ką tada daryti darbuotojui? Priimti jį į draugus ir atverti asmenines nuotraukas, ar slėpti savo socialinių tinklų gyvenimo pusę?

Buvo atliktas tyrimas, pagal kurį 66% apklaustųjų ofiso darbuotojų pareiškė, kad “draugauti” su savo viršininkais per socialinius tinklus nėra tinkamas elgesys. Kita vertus, sunku pasakyti, ar “LinkedIn” ir kiti profesionalūs tinklai buvo priskiriami prie šio tyrimo objektų. Nes manau, kad tada skaičius būtų daug mažesnis.

Apskritai, žiniasklaidoje vis dažniau pasirodo istorijos apie tai, kad kažką atleido iš darbo arba pažemino pareigose dėl kažkokių veiksmų ar komentarų, padarytų būtent socialiniuose tinkluose. Taigi, manau, kad problema ne tame, ar “draugauti” su viršininku, o tame, kad žmonės dažnai nefiltruoja to, ką sako ar daro internete ir yra šventai įsitikinę, kad bus nepastebėti. Manau, kad tokie “laisvės” laikai jau praeityje. Ar sutinkate?

Šaltinis: ReadWriteWeb

Originalus įrašas tinklaraštyje SkaitykIT.lt

Šis tekstas yra SkaitykIT.lt nuosavybė

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: