© Rokas Tenys/fbk-kaunas.lt

Antradienį vakare įvyko intriguojanti LFF II-os lygos Pietų zonos dvikova tarp Futbolo bendruomenės klubo (F.B.K.) „Kaunas“ futbolininkų bei pirmojoje vietoje žengiančių „Druskininkų“ ekipos. Šios komandos tarpusavyje jau buvo susitikusios pirmajame rate. Tuomet pranešesni buvo varžovai, rungtynes laimėję rezultatu 4:1, todėl ši dvikova kauniečiams buvo principinė.

Per pirmąsias kelias mačo minutes druskininkiečiai paspaudė šeimininkus ir keletą kartų patikrino F.B.K. „Kauno“ vartininko Andriaus Krasinsko budrumą tolimais smūgiais, tačiau nesėkmingai.  Rungtynių pradžioje kauniečiams teko kontratakuoti ir jau 10-ąją mačo minutę puikios progos neišnaudojo Edgaras Petkevičius. Visgi, netrukus kauniečiams pavyko pasižymėti. Po perdavimo iš krašto varžovų vartininką Aurimą Dubicką nesunkiai nuginklavo legionierius Josuetl Rea. Po įvarčio „Kauno“ futbolininkai vis dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje ir ilgai netrukus rezultatas tapo 2:0. Kairiajame baudos aikštelės krašte puikiai kamuolį suvaldęs J.Rea nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Praleidę antrąjį įvartį svečiai aktyviai mėgino spausti kauniečius, tačiau komunikacijos trūkumas leido Geltonai Žaliems keletą kartų išbėgti į kontratakas. Varžovų gretose daug grėsmės „Kauno“ vartams kėlė dešiniajame atakų krašte rungtyniavęs Marius Šarkelis bei Tadas Straleckas, tačiau 32-ąją minutę šių dviejų futbolininkų smūgius sėkmingai atlaikė A.Krasinskas, o paskutiniosiomis pirmojo kėlinio minutėmis žaidimas vyko apylygiai. Teisėjo švilpuką, skelbiantį pertrauką, žaidėjai pasitiko rezultatui esant 2:0 šeimininkų naudai.

„Druskininkai“ antrąjį kėlinį pradėjo nusiteikę pergalei ir jau 46-ąją minutę laimę iš tolėliau vėl pabandė Audrius Juozaitis, iš toli smūgiavęs ir pirmojoje rungtynių dalyje. Visgi, po ne itin sėkmingo varžovų spaudimo žaidimas išsilygino ir jau 54-ąją minutę galva kamuolį po kampinio smūgiavo kauniečių kapitonas Tomas Čeliauskas, tačiau į vartus nepataikė. Šimtaprocentinę progą pabaigti rungtynes anksčiau laiko 65-ąją mačo minutę sukūrė abu „Kauno“ legionieriai – Gato ir Juana Sevilla Sevilla – tačiau ispano smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė varžovų vartininkas. J.Sevilla Sevilla aktyviai rungtyniavo dešiniajame atakų krašte ir kėlė nemažai nemalonumų varžovų gynėjams. Laikrodžiui tiksinti ir mačui artėjant prie pabaigos „Druskininkai“ vis labiau spaudė kauniečius ir 76-ąją minutę spaudimas davė vaisių: A.Krasinską nuginklavo visų rungtynių metu daug nemalonumų sukėlęs Tadas Straleckas. Netrukus tas pats T.Straleckas galėjo rezultatą išlyginti, kai persimetė kamuolį per iš vartų išbėgusį A.Krasinską, tačiau kamuolio pavyti nesugebėjo, o šis išriedėjo į užribį.

Po 80-osios minutęs F.B.K. „Kauno“ futbolininkai į varžovų aikštės pusę beveik nežengė, mat druskininkiečių rezultatas netenkino ir jie bandė pramušti šeimininkų gynybą. Tačiau nesėkmingai: 90-ąją minutę tašką mače padėjo kaip visada aktyvus Juan Sevilla Sevilla, pasižymėjęs po žaibiškos kauniečių kontratakos. Ši pergalė F.B.K. „Kauno“ futbolininkams turnyrinėje lentelėje leido pasivyti šiandienos varžovus taškais. Abi ekipos turi surinkusios po 35.

Rungtynių statistika F.B.K „Kaunas“ 3:1 „FK Druskininkai“ NFA stadionas, 250 žiūrovų, teisėjas – V.Kazlauskas 17‘ [1:0] J.Rea 26‘ [2:0] J.Rea 76‘ [2:1] T.Straleckas 90‘ [3:1] J.Sevilla Sevilla Įspėjimai: 58 min. T.Čeliauskas, 67 min. J.Rea (F.B.K. „Kaunas“); 16 min. N.Bartkevičius, 38 min. A.Kadziauskas, 78 min. M.Biržinis (“Druskininkai“). Startinės komandų sudėtys: F.B.K. „Kaunas“: Krasinskas; Antonovas, Čeliauskas, Mažrimas, Lipnevičius; Žukovas, Shirzad (90 min. Zulonas), Vaitekaitis; Rea, Sevilla Sevilla, Petkevičius (51 min. Šadbaras). „FK Druskininkai“: Dubickas; Botyrius, Kadziauskas, Krisiulevičius, Tamulionis; Bartkevičius, Griškevičius, Juozaitis; Šarkelis, Straleckas, Jaruševičius.