LTF archyvo nuotr.

Sekmadienį Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė R. Europos paplūdimio tinklinio čempionato „Russia Open“ turnyre Sankt Peterburge iškovojo aukso medalius. Pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklininkių pora finale nesunkiai 3:0 (15:12, 15:10, 15:9) nugalėjo Rusijos atstoves Ksenią Dabižą ir Julią Alabakiną (2 reitingas).

Trečios pagal skirstymą Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė „Russia Open“ etape nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Grupėje lietuvės 3:0 (15:12, 15:7, 16:14) įveikė ruses Natalią Stepanovą ir Anną Alovą (14 reitingas), po to 3:0 (15:9, 15:7, 15:9) sutriuškino latves Rutą Treiją ir Alisę Pastarę (11 reitingas) ir 3:0 (15:9, 15:13, 15:13) nugalėjo dar vieną Rusijos porą Anną Saryčevą bei Darią Yarzutkiną (6 reitingas).

Ketvirtfinalyje I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė 3:0 (15:11, 15:10, 15:11) dar kartą įveikė ruses Natalią Stepanovą ir Anną Alovą, o pusfinalyje – 3:1 (15:13, 15:10, 11:15, 17:15) ukrainietes Inną Makhno bei Dianą Mulenko (7 reitingas).

R. Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) „Russia Open“ turnyre Sankt Peterburge dalyvavo 16 moterų bei 24 vyrų komandos iš Rusijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Estijos.