Prieš ir po – UAB „Statybų agentas“ įrengė pertvarą klientės namuose

Geriausias kiekvienos įmonės ar meistro ambasadorius – jo klientas. Industrinio stiliaus metalo ir stiklo pertvaras gaminančiai įmonei „Statybų agentas“ tokių ambasadorių šiandien tikrai netrūksta. Vos prieš kelis metus lietuviams pradėjęs siūlyti šią naujovę įmonės direktorius Kęstutis Kučiauskas sako, jog dabar vis daugiau žmonių susidomi šiuo stilingu, bet kartu praktišku namų interjero akcentu.

Vilkaviškyje veikianti įmonė dirba visoje Lietuvoje. Šiuo metu didžiąją UAB „Statybų agentas“ klientų dalį sudaro Vilniaus gyventojai, o dar apie 10-15 procentų – klientai iš kitų Lietuvos miestų.

Atskyrė namų erdves

Anykščiuose gyvenanti Vaidutė Prusevičienė metalo ir stiklo pertvarą savo namuose nusprendė įsirengti maždaug prieš metus, o šiandien toje vietoje neįsivaizduotų geresnio sprendimo.

Pernai namuose darėme kapitalinį remontą. Turėjome tokią erdvę antrame aukšte tarp laiptinės ir koridoriaus, kuri jungia dar ir bendrą erdvę – svetainę, virtuvę – ir nebenorėjome prieš tai buvusių medinių konstrukcijų, – pasakoja ji. – Niekaip neapsisprendėm, ar tik turėklą dėti, ar dar ir sieną daryti. Na, o ta erdvė taip ir stovėjo neužbaigta.

Su vyru žiūrėjome skelbimus ir kaip tik į akį krito Kęstučio įdėtas skelbimas. Kai tik pamatėme metalines pertvaras su stiklo konstrukcijomis, iš karto abu su vyru pasakėme – čia tikrai tai, ko mes norėtume. Anksčiau net neįsivaizdavome, kad taip galima padaryti, bet kai pamatėme, abejonių neliko.“

Prieš pokyčius ši erdvė atrodė taip.

Ilgai nedelsusi, šeima susisiekė su UAB „Statybų agentas“. V. Prusevičienė prisimena, jog K. Kučiauskas atvyko labai greitai, per porą dienų, ir padėjo savo profesionaliais patarimais.

Kęstutis iškart davė daug patarimų: mes galvojome apie stumdomas duris, o jis patarė, kad mūsų atveju patogiau būtų varstomos. Ir iš tikrųjų dabar, jau praėjus beveik metams laiko, matome, kad pasiteisino varstomos durys, – pasakoja anykštėnė. – Turime mažą anūkėlį, jis stumdomas duris tiesiog atsistumtų ir į laiptinę išeitų. O varstomose yra ir spyna, ją galime užrakinti ir mūsų mažasis neišeina, bet gali matyti visus, kas ateina (juokiasi – red. past.). Ir jam patogu, ir mums patogu, nereikia vaiko gaudyti.“

Įmonės meistrai ponios Vaidutės namuose sumontavo metalo ir stiklo pertvarą su durimis bei turėklus laiptams. Moteris sako, kad pertvaros nauda dvejopa – ne tik galima matyti, kas iš apačios ateina, bet ir pati pertvara taip pat šiek tiek sulaiko iš pirmo aukšto sklindantį garsą bei neišleidžia į laiptinę šilumos.

Malonus bendravimas – UAB „Statybų agentas“ vizitinė kortelė

Ponia Vaidutė ypač džiaugiasi šiltu ir maloniu bendravimu: „Su Kęstučiu bendravimas – kaip su broliu, lyg daug metų jį pažinočiau. Jis pas mus lankėsi keletą kartų. Vieną sykį kažkas buvo neaišku dėl išmatavimų, dėl kelių milimetrų – jis atvyko dar kartą persimatuoti kažkurios vietos, kad tikrai tiksliai būtų padaryta. Mes iš Anykščių, o jis tai Vilkaviškyje! Aš jam sakau – „šitiek kelio jūs važiavot“ (juokiasi – red. past.).“

Ne paskutinėje vietoje anykštėnų šeimai buvo ir stilingo namų interjero vaizdas. V. Prusevičienė sako, jog UAB „Statybų agentas“ atliktu darbu liko patenkinti ne tik jie – sužavėti ir draugai bei artimieji.

UAB „Statybų agentas“ įrengta industrinio stiliaus pertvara klientės namuose

Tiek išplanavimas, tiek bendravimas išpildė mūsų lūkesčius 200 procentų. Kas ateina iš pažįstamų ir kas matė kaip buvo anksčiau ir kaip yra dabar padaryti Kęstučio turėklai ir pertvara, visi lieka sužavėti“, – sako ji.

Klientės teigimu, patys metalo ir stiklo pertvaros montavimo darbai truko labai greitai ir tvarkingai: „Meistrai labai saugojo mūsų grindis ir netgi sudėję konstrukcijas jie tuos visus langelius išvalė, kad blizgėtų, kad net piršto atspaudo neliktų. Galėjau įeiti ir nieko daugiau papildomai nedaryti. Nebuvo jokių šiukšlių, aš galėjau drąsiai iškart ir draugus atsivesti.“

Prieš metus klientės namuose įrengtų metalo ir stiklo pertvarų dėvėjimasis – praktiškai neegzistuojantis.

Kaip nauja viskas lyg būtų. Jokių dėvėjimosi žymių absoliučiai nėra. Juokauju, gal būtų galima išmontuoti ir kaip naujas parduoti. Bet nenorėčiau tikrai tokio grožio atsisakyti. Mums labai prilipo, tiko ir patiko. Neįsivaizduoju kas geriau toje vietoje galėtų atrodyti“, – džiaugiasi V. Prusevičienė.

Kontaktai:

Kęstutis Kučiauskas, UAB „Statybų agentas“
Tel. nr. +370-686-64060
El. paštas: kestutis.kuciauskas@gmail.com
www.statybuagentas.lt
www.facebook.com/statybuagentas/

Užsakymo Nr. KMC210071

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: