(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Gegužės 5 d. Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas (A.Mackevičiaus g. 27) organizuoja atviras kūrybines dirbtuves Kauno miesto visuomenei. Meno mylėtojai tądien 12–15 val. apsilankę romantiškajame Pelėdų kalne galės prisijungti prie Kauno kolegijos menininkų – pasidžiaugti ir stebėti, kaip gimsta meno kūriniai.

Norintys išbandyti savo jėgas, kviečiami patys kibti į kūrybinį darbą ir kartu su J.Vienožinskio menų fakulteto menininkais pagaminti savo dirbinius. „Tai unikali nemokama galimybė mūsų miesto bendruomenėms nariams, padedant profesionalams, savo rankomis sukurti meną“, – teigia fakulteto dekanė Sigita Saulėnienė ir pastebi, kad renginio metu fakultetas suteiks medžiagas ir įrankius nemokamai, o pagamintus meno kūrinius apsilankiusieji galės pasiimti namo ir nustebinti namiškius, papuošti savo aplinką.

Norinčiųjų dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse lauks penkių skirtingų meno sričių specialistai – miestiečiai savo paslėptus talentus atskleis keramikos, stiklo, odos, dizaino ir dvejose tekstilės studijose.

Kūrybinės dirbtuvės – Kauno kolegijos renginių ciklo „Menų dienos 2010“ dalis. Šį ciklą gegužės 4 d. 16 val. menų fakulteto salėje atidaro Estijos menininkės Silvi Kalda knygos pristatymas. Jau dvyliktus metus iš eilės organizuojamas mados šou „Apkalbos“, vyksiantis gegužės 7 d. 19 val. laisvalaikio namuose „Nautilus“ (Savanorių pr. 124), prie kurio augimo ranką pridėjęs fakulteto absolventas dizaineris Juozas Statkevičius. Gegužės 8 d. 11–14 val. rengiama „Mugė Pelėdų kalne“. Miestiečiai kviečiami apsilankyti ir įsigyti įvairių Kauno menininkų dirbinių.

Kontaktai pasiteiravimui:
Kauno kolegijos J.Vienožinskio menų fakulteto dekanė S.Saulėnienė, tel. 8 611 41734
Kauno kolegijos Viešųjų ryšių ir komunikacijų tarnybos vedėja K.Petravičienė, tel. 8 37 45 51 47

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: