Kauno arkivyskupijos Jaunimo centrui – 15 metų

Paskelbė: Darius Karaša Data: 2009-10-07 08:42

Spausdinti | Komentarai

(c) KaunoŽinios.lt archyvo nuotr.

Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba praneša, kad Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro įkūrimo 15 metų proga organizuojama šventė ir konferencija „Vakar, šiandien ir rytoj“. Renginys vyks spalio 10 d. 14 val. Kaune, arkivyskupijos konferencijų salėje.

Konferencijų vedėjai ir temos: Arūnas Kučikas – „Jaunimo sielovados iššūkiai Kauno arkivyskupijoje besikuriant jaunimo centrui“ , kun. Kęstutis Brilius – „Akademinės sielovados iššūkiai ir jos poreikis šiandien“, Dr. Benas Ulevičius – „Jaunimui jų kalba“, kun. Gintaras Blužas – „Jaunimo dvasiniai poreikiai ir ieškojimai“, ses. Evelina Lavrinovičiūtė – „Kaip padėti jaunuoliui atrasti bendruomenę parapijoje?“ Vaida Spangelevičiūtė – „Kauno arkivyskupijos jaunimo centro veiklos apžvalga“. Po konferencijos visi kartu švęs Šv. Mišias, kurioms vadovaus Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius.

Sovietmečiu Lietuvoje dirbdavę su jaunimu kunigai ir katechetai būdavo persekiojami, net uždaromi į kalėjimus. Atsiradus galimybei Bažnyčiai laisvai veikti – kreipiamas dėmesys į jaunimo šiuolaikišką sielovadą. Vyskupijose pradėjo steigtis jaunimo centrai, kurie burdavo jaunimą, organizuodavo įvairius renginius.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt