Organizatorių arch. nuotr.

Auksinis ruduo skaičiuoja paskutiniąsias dienas šiais metais. Dažną apima nostalgija bei liūdesys. Kartkartėmis susimąstome apie juos – išėjusiuosius amžinybėn. Prisimename jų šypseną, juoką, žvilgsnį. Ir ne be priežasties.

Lapkričio 1 – oji – tai diena, kai norom nenorom susimąstome apie gyvenimo laikinumą, egzistencijos trapumą. Tai diena, kai tūkstančiai liepsnelių primena, ko esame netekę. Tai susikaupimo ir rimties diena.

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybės nariai šiemet vėl kviečia prisidėti prie jau 11-tus metus vykdomo projekto „Sielų upė“. Dėl savo unikalumo ši akcija šiemet buvo pripažinta geriausiu jaunimo organizacijų renginiu Kaune, nors analogų nerastumėte ir visoje Lietuvoje.

Ši graži iniciatyva ne tik puošia miestą, bet ir puosėlėja lietuviškumo tradicijas, tad lapkričio 1-osios vakarą visi norintys prisijunkite prie studentų ir padėkite nušviesti kelią nuo Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos iki Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios. Šiemet bus uždegta 5000 žvakelių, už kurias studentai yra dėkingi pagrindiniam šios iniciatyvos rėmėjui UAB „Kauno švara“.

Studentus taip pat remia Kauno miesto savivaldybė. Žvakeles degti pradėsime 17:00. Ateiti ir uždegti savo ar organizatorių dovanotą žvakelę kviečiami ir kauniečiai, ir miesto svečiai.

Laura Jakubaitytė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: