(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Kolpingo kolegijoje Kaune vyksta jau tradicine tapusi, trečiąjį kartą organizuojama Kolpingo savaitė, kurios renginiai pasibaigs kovo 26 d., penktadienį, Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje devintąjį kartą organizuojama tarptautine moksline – praktine konferencija „Iššūkiai ir socialinė atsakomybė versle šiandien“. Šiais metais į konferenciją atvyksta išskirtiniai svečiai. Garsus Vokietijos verslininkas Hubert Stärker, Bavarijos ekonomikos susivienijimo garbės prezidentas, Bavarijos metalo ir elektros pramonės susivienijimo garbės pirmininkas, kuris nuolat remia įvairius socialinius projektus įvairiose pasaulio vietose. Taip pat Tėvas Roland Pasensie – Pietų Afrikos Kolpingo dvasios vadovas, visos Afrikos generalinis dvasios vadovas ir Tarptautinės Kolpingo draugijos prezidiumo narys, kuris dalysis patirtimi apie jaunimo bedarbystę ir smulkaus verslo bei mažųjų įmonių vystymąsi Pietų Afrikoje. Tėvas Roland Pasensie nuolat įgyvendina įvairius projektus Pietų Afrikoje, vietos žmonėms padėdamas per įvairius profesinius mokymus rasti savo vietą gyvenime. Konferencijoje dalyvaus James S Paterson – verslo kūrimo ir organizavimo ekspertas-lektorius iš St.James universiteto (Škotija), prof. G.Merkys ir kiti.
Baigiamosios tarptautinės mokslinės-praktinės konferencijos metu bus įteikta ir daugiau nei 40 Kolpingo kolegijos steigėjo stipendijų, kurių vertė beveik 40 tūkst. litų. Stipendijos skirtos už labai gerus studijų rezultatus, taip pat dalis stipendijų yra socialinės ar skatinamosios, skirtos studentams už aktyvų dalyvavimą Kolpingo kolegijos bei visos Kolpingo bendruomenės veikloje.
Kolpingo savaitės metu nemokamus seminarus verslo, teisės, mokesčių, socialiniais, edukologiniais bei kitais klausimais visą savaitę vedė Kolpingo kolegijos užsienio universitetų partnerių bei Lietuvos specialistai. Savaitės metu vyko knygos „Mąstyti, veikti, būti: Socialinis darbas organizacijoje“ pristatymas, kuriame dalyvavo knygos iniciatorė ir bendraautorė – Lies Gualtherie van Weezel – socialinio darbo ekspertė iš Olandijos. Viena iš knygos bendraautorių ir Kolpingo kolegijos dėstytoja Evelina Darulienė. Vyko verslo kūrimo ir organizavimo eksperto-lektoriaus iš St.James universiteto (Škotija) – James S Paterson seminarai skirti visiems, norintiems ir galvojantiems apie galimybę pradėti ar plėtoti savo verslą. Seminaruose buvo kalbama apie idėjų paiešką, rinkas ir rungtyniavimą jose, svajonių komandas, įėjimo į rinką strategijas bei kt. klausimais.
Kitomis dienomis buvo organizuota apvalaus stalo diskusija „Ar gyvename teisinėje valstybėje“, seminaras „Konfliktų valdymo technikos edukaciniame procese“, skirtas mokytojams, dirbantiems su vyresniųjų klasių moksleiviais ir jų šeimomis. Seminarą ”Finansų ir mokesčių naujovės” vedė nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas Artūras Kapitanovas.
VšĮ Kolpingo kolegija – aukštoji mokykla, teikianti aukštąjį išsilavinimą liudijantį profesinio bakalauro diplomą ir ruošianti aukšto lygio specialistus teisės, verslo vadybos, finansų, socialinio darbo ir anglų kalbos srityse.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: