© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kauno policija sulaikė keliais sunkiais nusikaltimais įtariamus du vyrus, antradienį pranešė Kauno apygardos prokuratūra.

Per 18 dienų nuo lapkričio vidurio Kaune buvo padaryti keli sunkūs nusikaltimai – apiplėšti ir šaunamuoju ginklu sužaloti žmonės.

“Policijos dėka mums pavyko sulaikyti tuos įtariamuosius – buvo kreiptasi į teisėją ir gauta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams, sulaikyti du asmenys”, – žurnalistams sakė Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Tomas Dorelaitis.

Jo teigimu, jiems pateikti įtarimai dėl trijų sunkių ir dviejų apysunkių nusikaltimų.

Lapkričio 15 dieną apie 13.20 val. V.Krėvės prospekte esančiose bendrovės patalpose du vyrai, panaudoję fizinį smurtą, surišo darbuotoją ir iš seifo pagrobė auksinius dirbinius, pinigus bei savigynai įsigytą kovinį pistoletą “Walter”.

Lapkričio 27 dieną apie 20 val. iš buto, esančio V.Krėvės prospekte, du vyrai, grasindami pistoletu ten gyvenantiems vyrui ir moteriai, pagrobė kompiuterį “Apple Ipad 3” ir tris mobiliojo ryšio telefonus už 4 tūkst. litų.

Po dviejų dienų apie 15.33 val. Ašigalio gatvėje namo bendrojo naudojimo patalpose nepažįstamas vyras smogė jaunuoliui, gimusiam 1991 metais, bei peršovė blauzdą.

Gruodžio 3 dieną apie 17.45 val. Kaune, Sartų gavėje, nenustatytas asmuo peršovė vyro, gimusio 1982 metais, koją ir pasikėsino pagrobti “Canon” fotoaparato objektyvą.

Nustatyta, kad nusikaltimams naudotas tas pats iš juvelyrinių dirbinių parduotuvės pagrobtas šaunamasis ginklas “Walter”.

Šeštadienį pareigūnai Naujojoje Akmenėje sulaikė įtariamuosius – 1982 metais gimusį J.V., teistą už vagystes, plėšimą, nužudymą, nuolat keitusį gyvenamąsias vietas, ir Kauno gyventoją R.A., gimusį 1994 metais, teistą už viešosios tvarkos pažeidimą.

Per kratas rastas pagrobtas pistoletas “Walter”, 40 šovinių, medžioklinis šautuvas iš dalies nupjautu vamzdžiu ir buože bei šoviniai, peilis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno VPK) nusikaltimų tyrimų valdybos viršininko Gintautas Žukausko teigimu, jie dėl kai kurių nusikaltimų prisipažįsta.

“Po šio įvykio netrukus, kaip ir buvo minėta, Kaune registravome keletą įvykių, kur buvo panaudotas šaunamasis ginklas, sužaloti nukentėjusieji, užvaldytas jų turtas. Buvo sutelktos policijos pajėgos ne tik iš Kauno VPK, bet buvo pasitelkti ir kitų miestų komisariatų pareigūnai”, – kalbėjo G.Žukauskas.

T.Dorelaičio teigimu, pareigūnai dėjo itin dideles pastangas, kad nusikaltėliai būtų išaiškinti.

“Buvo nustatyta, kad tikrai naudotas tas pats ginklas. Buvo nustatyti asmenys, galėję įvykdyti tuos nusikaltimus, vykdyta jų paieška. (…) Pareigūnai dirbo ir naktimis, ir savaitglį, kad užkardytų kitas veikas”, – kalbėjo G.Žukauskas.

Įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į Kauno apskrities policijos areštinę. Pirmadienį teismas tenkino prokuroro prašymą ir leido įtariamuosius suimti trims mėnesiams.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: