Vasario 7 d. apie 09.40 val. Marijampolės pataisos namų pareigūnai, tikrindami kriminalinės žvalgybos informaciją, įstaigos transporto praleidimo aikštelėje atliko į pataisos namus įvažiuojančio transporto netikėtą patikrinimą, kurio metu buvo patikrintas įvažiuojantis į įstaigą aptarnaujančios įmonės sunkvežimis „ZIL 986“. Patikrinę sunkiasvorės transporto priemonės kabiną, po sėdyne pareigūnai pastebėjo įvairių automobilio dalių ir guminių žarnų. Vienos žarnos viduje buvo aptiktas juoda lipnia juosta apvyniotas paketas. Pareigūnams pasidomėjus vairuotojo J. K. apie guminės žarnos turinį, šis informavo, kad nieko apie tai nežino. Pasak vairuotojo, guminę žarną jam padavė toje pačioje pataisos namus aptarnaujančioje įmonėje statybininku dirbantis asmuo ir paprašė, jog šis įvežtų daiktą į įstaigos teritoriją.

Pareigūnams įtarus, kad rasto paketo viduje gali būti narkotinės ar psichotropinės medžiagos, buvo nedelsiant informuotas Marijampolės AVPK. J. K. kartu su rastu paketu perduotas policijos pareigūnams. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d.

Tos pačios dienos vakarą, apie 20.40 val. Kalėjimų departamento pareigūnai kartu su Vilniaus pataisos namų Kriminalinės žvalgybos pareigūnais, turėdami informacijos apie rengimąsi perduoti narkotines ir (ar) psichotropines medžiagas Vilniaus pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę atliekantiems nuteistiesiems, surengė tikslinę priemonę, kurios metu su įkalčiais sulaikė asmenį, besiruošiantį permesti narkotines medžiagas nuteistiesiems.

Sulaikytasis perduotas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d.

Marijampolės pataisos namuose šiuo metu bausmę atlieka 909 asmenys.

Vilniaus pataisos namuose šiuo metu bausmę atlieka 516 asmenų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: