© Wikimedia Commons nuotr.

Rugsėjo 5 d. Marijampolės pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriuje buvo gauta informacija, kad į pataisos namus nesugrįžo nuteistasis D. A. (gim. 1971 m).,  kuriam buvo suteiktos trumpalaikės atostogos. Netrukus buvo paskelbta D. A. paieška.

Rugsėjo 7 d. Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai kartu Marijampolės pataisos namų ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus Kriminalinės žvalgybos skyrių pareigūnais, bendradarbiaudami su Šiaulių AVPK pareigūnais, gavę žvalgybinės informacijos ir atlikę kompleksą paieškos priemonių, nustatė bėglio vietą ir sulaikė D. A. Radviliškio rajone. Tą pačią dieną nuteistasis buvo grąžintas į Marijampolės pataisos namus.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 242 str. (Vengimas atlikti arešto, laisvės atėmimo bausmę arba sugrįžti į kardomojo kalinimo vietą).

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: