Šiandien 17 val. Laisvės alėjoje prie fontano Lietuvos liberalus jaunimas rengia akciją, kuria sieks dar kartą atkreipti Lietuvos dėmesį į LR Seimo priimtą, jų nuomone, visiškai nelogišką Nepilnamečių apsaugos įstatymą.

Šiandien, rugpjūčio 16d., Europos Parlamentas svarstys Europos liberalų ir demokratų (ALDE) frakcijos vardu teikiamą rezoliuciją dėl LR Seimo priimto Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo. Siekdami dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į šį tarptautinės bendruomenės kritikos susilaukusį įstatymą ir palaikydami Europos Parlamente svarstomą rezoliuciją Lietuvos liberalus jaunimas šiandien, 17 valandą, šešiuose Lietuvos miestuose kvies ištarti „TAIP“ pagrindinėms žmogaus teisėms ir laisvėms.

Akcijos metu jaunieji liberalai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Jurbarge ir Tauragėje kvies praeivius pasirašyti simbolinę rezoliuciją, skelbiančią „TAIP“ asmens, žodžio, saviraiškos laisvei, įvairovei ir tolerancijai – pagrindinėms vertybėms, kurias, Liberalaus jaunimo nuomone, pamina Nepilnamečių apsaugos įstatymas.

„Kaip ir vasarą mūsų vykdytos rožinių akinių akcijos metu, taip ir šiandien, norime dar kartą atkreipti Lietuvos dėmesį į LR Seimo priimtą, mūsų nuomone, visiškai nelogišką Nepilnamečių apsaugos įstatymą“, – teigia Lietuvos liberalaus jaunimo pirmininkas Edgaras Stanišauskas. Akcijos organizatoriai apgailestauja, jog priimdama šį įstatymą Lietuva užsitraukė nemalonę tarptautinės bendruomenės akyse, o Seimas įstatymą priėmė nepaisydamas tuometinio prezidento Valdo Adamkaus veto.

Lietuvos liberalus jaunimas tikisi, kad Europos Parlamentas ir kitos Europos Sąjungos institucijos, kurios aiškinsis Lietuvoje priimto teisės akto atitikimą ES teisei ir skelbiamoms vertybėms, sugebės pažaboti Lietuvos parlamentarų neapdairumą ir mėginimus paminti visuotinai pripažintas asmens saviraiškos ir žodžio laisves.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: